Kripto HaberleriXRPKripto Para Balinaları 284 Milyon Dolarlık XRP Transferi Gerçekleştirdi

Kripto Para Balinaları 284 Milyon Dolarlık XRP Transferi Gerçekleştirdi

Takip et

Kripto para balinalarının hareketlerini inceleyen Whale Alert’e göre Ripple ve bazı anonim kullanıcılar toplamda 400 milyon XRP transfer etti. Bu yazının yazıldığı anlarda XRP 0.72 dolardan işlem görüyor.

Ripple’ın da Aralarında Bulunduğu Kullanıcılar 400 Milyon XRP Transfer Etti

Dünya Ukrayna ile Rusya arasındaki savaşa kilitlenmişken son saatlerdeki XRP hareketleri dikkat çekti.

İşlemlerin ikisi Ripple’ın kendisi tarafından gerçekleştirildi. XRP odaklı analiz hizmeti Bithomp incelendiğinde kripto para devinin 50 milyon XRP’yi (yaklaşık 35 milyon dolar) cüzdanlarından biri olan RL18-VN’ye gönderdiğini görüyoruz.

Şirket bu cüzdanı genellikle Ripple dışındaki dijital borsalara, kripto para cüzdanı hizmeti sağlayıcılarına ve şirket müşterilerine kripto para göndermek için kullanıyor.

Bunun ardından ise 20 milyon XRP, şirketin cüzdanından Filipinli kripto para borsası Coins.ph’a gönderildi.

Bu borsa, XRP’nin sahip olduğu On-Demand Liquidity (ODL) hizmeti için koridor vazifesi görüyor. Benzer koridorlar Meksika’da Bitso, Avrupa’da Bitstamp ve Avustralya’da ise BTC Markets isimli kripto borsalarında da bulunuyor.

Buna ek olarak Whale Alert verilerine göre ABD merkezli Bittrex borsası 20 milyon XRP’yi Güney Koreli Upbit platformuna gönderdi. Bugün Bittrex borsasından anonim bir cüzdana 15 milyon XRP transferi daha gerçekleşti.

Ayrıca Whale Alert, kısa bir süre önce iki anonim cüzdan arasında gerçekleşen büyük miktardaki XRP transferine de dikkat çekti. Hesaplar arasında 305.8 milyon XRP gönderimi yaşandı. Transfer sırasında bu kripto paraların değeri 214 milyon dolar civarındaydı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları