Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Borsası Huobi'ye Bir Darbe Daha!

Kripto Para Borsası Huobi’ye Bir Darbe Daha!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çin’in en büyük kripto para borsalarından birisi olan Huobi, regülasyonların etkilerini görmeye devam ediyor gibi gözükmekte. Kripto para borsası Huobi Global tarafından yapılan son açıklamaya göre Singapur içerisindeki hizmetlerin hepsi yakında tamamen sonlandırılacak.

Huobi, Singapur Hizmetini Durduruyor

Huobi tarafından yapılan açıklamada 31 Mart 2022 tarihinden itibaren Singapur’daki kullanıcılara yönelik hizmetlerin tamamen durdurulacağı ifade edildi. Singapur yasalarına uyum için bu adımı attığını vurgulayan Huobi aslında artan regülasyonların kurbanı oldu.

Birçok ülke daha önce hem Binance hem de Huobi’ye yönelik uyarılarda bulunmuştu ve kripto para borsaları da bu uyarılara rağmen hizmet verebildikleri son tarihe kadar hizmet vermeye devam etme eğiliminde. Singapur içerisindeki bütün kullanıcılar da bunun sayesinde 31 Mart 2022 tarihine kadar hizmetleri kullanabilecek ancak bunun devamında bütün pozisyonlar ile hesaplar kapatılacak.

2013 yılında kurulan Huobi, bir noktayı kaybederken bir noktayı ise kazanmakta. Borsa, kısa süre önce Cebelitarık’ın finansal regülatöründen ise onay alarak aslında hedefini belli etti. Cebelitarık’ın finansal regülatöründen onay alınması borsanın daha çok İngiltere ve Avrupa odaklı ilerleyeceğini ve Asya pazarından uzaklaşacağını gösteriyor.

Huobi Token ise buna tepki olarak 24 saat içerisinde %3, 7 gün içerisinde %6 düşüş yaşadı. HT fiyatı asıl Çin regülasyonları geldiğinde çok sert düşüş yaşamıştı ve bunun normal bir tepki olduğu söylenebilir. 34 dolarlık zirve fiyata sahip olan HT an itibarıyla 10 dolardan işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları