Kripto Para Borsası KuCoin, Sürpriz Altcoin Ekosistemine Yatırım Yaptığını Duyurdu

Kripto para borsası KuCoin’in yatırım kolu olan KuCoin Ventures, TON Vakfı ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Yapılan resmi basın açıklamasına göre, bu işbirliği, TON ekosistemini geliştirmeye ve tanıtmaya adanmış kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan TON ekosisteminin büyümesini ve genişlemesini desteklemeyi amaçlıyor.

Ortaklığın bir parçası olarak KuCoin Ventures, ödemelere veya GameFi’ye odaklanan beş TON tabanlı mini uygulamayı desteklemek için önemli bir hibe sağlayacak.

Hibe ayrıca Future3 Campus ve TON Bootcamp gibi TON ekosistemi içinde devam eden çeşitli girişimleri de destekleyecek.

TON Vakfı Accelerator Başkanı Ian W. ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getirdi. Başkan, KuCoin Ventures’ın desteğinin TON ekosistemi içinde ödemeler ve oyun alanında gerçek dünya blockchain çözümlerini besleyeceğine inanıyor. Ayrıca bu ortaklığın TON’un herkes için daha erişilebilir ve merkezi olmayan bir dijital gelecek vizyonuyla uyumlu olduğunu belirtti.

KuCoin Genel Müdürü Alicia Kao da ortaklıkla ilgili heyecanını paylaştı. KuCoin’in, blockchain endüstrisinde devrim yaratma konusunda muazzam bir potansiyele sahip olduğuna inandıkları TON blockchain’in başarısına katkıda bulunmaya kararlı olduğunu ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!