coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKripto Para Borsası KuCoin, Sürpriz Altcoin Ekosistemine Yatırım Yaptığını Duyurdu

Kripto Para Borsası KuCoin, Sürpriz Altcoin Ekosistemine Yatırım Yaptığını Duyurdu

Popüler kripto para borsası Kucoin, yayınladığı basın bildirisinde yeni bir altcoin ekosistemine yatırım yaptığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası KuCoin’in yatırım kolu olan KuCoin Ventures, TON Vakfı ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Yapılan resmi basın açıklamasına göre, bu işbirliği, TON ekosistemini geliştirmeye ve tanıtmaya adanmış kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan TON ekosisteminin büyümesini ve genişlemesini desteklemeyi amaçlıyor.

Ortaklığın bir parçası olarak KuCoin Ventures, ödemelere veya GameFi’ye odaklanan beş TON tabanlı mini uygulamayı desteklemek için önemli bir hibe sağlayacak.

Hibe ayrıca Future3 Campus ve TON Bootcamp gibi TON ekosistemi içinde devam eden çeşitli girişimleri de destekleyecek.

İlgili Haber  Bitcoin Fiyatı 39.000 Doları Aştı! Son Veriler Ne? Likidasyonlar Ne Durumda? İşte Tüm Detaylar

TON Vakfı Accelerator Başkanı Ian W. ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getirdi. Başkan, KuCoin Ventures’ın desteğinin TON ekosistemi içinde ödemeler ve oyun alanında gerçek dünya blockchain çözümlerini besleyeceğine inanıyor. Ayrıca bu ortaklığın TON’un herkes için daha erişilebilir ve merkezi olmayan bir dijital gelecek vizyonuyla uyumlu olduğunu belirtti.

KuCoin Genel Müdürü Alicia Kao da ortaklıkla ilgili heyecanını paylaştı. KuCoin’in, blockchain endüstrisinde devrim yaratma konusunda muazzam bir potansiyele sahip olduğuna inandıkları TON blockchain’in başarısına katkıda bulunmaya kararlı olduğunu ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail