binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Bir Anda 1 Dolara Düşebilir Mi?

Bitcoin Bir Anda 1 Dolara Düşebilir Mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimi yatırımcılarının en fazla merak içerisinde kaldıkları sorulardan birisi olarak ”Bitcoin 1 anda 1 dolara ve sıfır dolarak düşebilir mi?” sorusu. Bu soru bugün Binance kripto para borsasında yaşanan ilginç olaydan sonra tekrar sorulmaya başlandı. Hiç kimse kripto paraların bir anda ortadan yok olabilecek olduğuna inanmak istemez, ancak bu pek tabii gerçek de olabilir. Bunu ne şirketler, ne kripto para birimi yatırımcıları, ne de analistler asla bilemez. Peki kripto paralarında yani Bitcoin’in bir kıyameti olabilir mi?

Bitcoin’in bugün dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’de 680 dolara anlık olarak bir düşüş yaşadı. Bitcoin’in bugün yaşadığı durumun Binance ile ilgili alakalı olup olmadığı henüz bilinmiyor. Bunun neden olduğu merak edilirken Bitcoin ağında yaşanan rekor nedeniyle oluşan bir hata olup olmadığı veya Binance kripto para borsasında yaşanan bir teknik sebepten dolayı olup olmadığı soru işareti olarak kaldı.

Bazılarına göre Binance haber olmak için bunu planlı olarak yaptı ve bazılarına göre de bu Binance tarafından reklam olmak için yapıldı ve 680 dolardan Bitcoin alan olmadı. Net olarak Binance borsasından açıklama beklemek mümkün olmasa da yine de kripto para birimi borsası Binance yetkilisi isimlerin konu hakkında açıklaması olacaktır.

Bitcoin gerçekten 1 anda 1 dolara düşebilir mi?

Sabah kalktınız ve 10.000 dolardan aldığınız Bitcoin 1 dolara düşmüş. Kabusu düşünebiliyor musunuz? Şoka uğrar kriz geçirebilirsiniz. Tüm haberlerde ”Bitcoin 1 dolara düştü!” gibi manşetler görürsünüz ve belki de bunun bir kabus dolu rüya olduğunu düşünürsünüz. Peki bunun olmayacağının garantisini bugün bu piyasa size veya bir başkasına verebiliyor mu? En güçlü yönetmenler olan kripto para birimi balinalarının bile bu konuda elinde bir garanti yokken nasıl oluyor da bu soruya ”asla olmaz” diyebiliyorsunuz?

Diyemezsiniz… Bitcoin bugün Binance kripto para birimi borsasında teknik nedenler veya isteyerek 680 dolara düşürülmüş ve hemen saniyeler içerisinde geri yükseltilmiş olabilir. Ancak bunun gerçekten tüm piyasada yaşanmasının bir gün gerçek olabileceğini unutmamak gerekir.

Bugün batmaz denilen birçok ülke parası ya da kurum bile iflas ediyor. Günümüz dünyasında hiçbir konu hakkında “olmaz” diye konuşmak mümkün olamayabiliyor. Ancak unutmamak gerekir ki Bitcoin hiçbir devlete kuruma veya kişiye bağlı olmadığı ve sahipsiz olduğu için birçok uzman bugün ABD dolarının batmasını Bitcoin’in sıfırlanmasından daha mümkün olarak görüyor.

Bizden size ufak bir öneri; asla hiçbir şeye %100 güvenmeyin, unutmayın ki her şeyin bir ömrü var…

*Bu içerik Bitcoinsistemi.com için özel olarak üretilmiştir. İçerikte yazarın kendi görüşleri müdahale olmadan paylaşılmış olup Bitcoinsistemi.com yazarın görüşlerine katılıyor olabilir, katılmıyor da olabilir…

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
mehmetmuratgozhan@gmail.com

İnsanın içini karartan bir yazı hiç beğenmedim bu tarz yazıların devamını asla beklemiyoruz bu yazıyı okuduktan sonra uygulamayı silmek bile aklıma geldi

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail