bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerKripto para ile itibari para dönüşümünü kolayca yapabilen kartlar üretildi

Kripto para ile itibari para dönüşümünü kolayca yapabilen kartlar üretildi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Merkezi Hong Kong’da olan Blockchain şirketi Crypto.com, Visa ile bir anlaşma gerçekleştirerek önümüzdeki aylarda müşterilerine 100 binden fazla kart dağıtacak. Bu çalışmalar doğrultusunda Singapur Merkez Bankası’na başvuru yapan Crypto.com, başarılı bi şekilde gerekli izinleri almayı başardı.

İlk olarak Singapur şehrinde başlayacak olan çalışma ile kripto para birimlerinden itibari para birimlerine hızlı bir şekilde dönüşüm gerçekleştirilebilecek. Çoğu borsa ve cüzdanda bunun olmadığını ifade eden Crypto.com’un CEO’su Kris Marszalek, bu uygulama ile beraber dönüşüm işlemlerinin çok kolay bir şekilde gerçekleşeceğini ifade etti.

İlk olarak Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Monaco, Litecoin gibi kripto para birimlerini destekleyen sistem itibari para birimi olan USD, HKD ve SGD birimlerini destekleyecek.

Şirketin hedefleri arasında bu sistemin kredi kurumu olarak hizmet vermesi de var. Bunun için gerekli başvuru hazırlığında bulunan şirket, gerekli izinleri alması durumunda Bitcoin ve Monaco üzerinden müşterilerine kredi verebilecek.

Bankaların kredi verirken ciddi faiz oranlarını dayattığına değinen Marszalek, bu sistem ile müşterilere daha esnek seçenekler sunmayı hedeflediklerini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları