binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBinance CoinKripto Para Piyasa Hacmi Son Ayların En Yüksek Seviyelerinde

Kripto Para Piyasa Hacmi Son Ayların En Yüksek Seviyelerinde

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasaları, SEC’in Bitcoin hakkında verdiği karardan sonra ufak çaplı bir düşüş yaşadı. Ama düşüşe çok devam etmeyen piyasa, toparlanma evresine girdi. Kripto para işlem hacmi son 3 ayın ortalamasının en yüksek seviyelerine çıkmış durumda.

Şuanda 300 milyar dolar seviyelerinde dolaşan piyasa hacmi, son bir kaç gündür düşüşün ardından tekrar toparlanma evresine girdi. 24 saatlik hacme bakıldığında ise 31.5 milyar dolarlık işlem olduğu görülüyor ki bu son ayların en yüksek seviyesi olarak dikkatlerden kaçmıyor.

Hızlı Toparlanma Boğa Sezonu Habercisi Mi?

SEC’in olumsuz haberinden sonra piyasalarda panik ortamı oluşsa da Bitcoin 7750 dolar seviyelerine kadar gerilemiş ve bir kaç gün sonra tekrar 8200 dolarlara çıkmıştı. Kötüleşen piyasanın bu kadar hızlı toparlanması bir çok analiste göre boğa sezonunun en önemli sinyallerinden birisi. Zira Bitcoin son aylardaki hiç bir düşüşünde bu kadar hızlı bir şekilde toparlanamamıştı.

Piyasanın genel durumuna bakıldığında Bitcoin ve çoğu altcoin yeşil renkte olarak karşımıza çıkıyor.

İlk 20’deki altcoinlerin çoğu günlük yüzde 1 ila 3 arasında kar bırakmış durumdayken, en ciddi artışı günlük yüzde 7 ile Binance Coin (BNB) göstermiş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail