coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerKripto para yatırımı yapanlar ileriki dönemde daha fazla yatırım yapmak istiyor

Kripto para yatırımı yapanlar ileriki dönemde daha fazla yatırım yapmak istiyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yatırım platformu olan SharesPost 5 Eylül tarihinde kripto para kullanımı ile ilgili bir araştırma yayınladı. Araştırmaya göre kurumsal ve bireysel yatırımcılar önümüzdeki 1 sene içerisinde yatırımlarını daha fazla çoğaltarak ellerindeki kripto para miktarını arrtırmayı planlıyor.

Yapılan araştırmaya göre mevcutta kripto para yatırımı yapan şirket ve kurumların yüzde 60’ından fazlası önümüzdeki süreçte yatırımlarını arttırmayı planlıyor. Bu araştırmadan sonra görülüyorki bu düşüşler eskiden kripto para yatırımı yapanların gözünü pek korkutmadı ve büyük çoğunluk piyasanın düzeleceğini düşünüyor. Daha önceki yapılan araştırmada da eskiden beri yatırım yapanların daha önce çok daha büyük düşüşler gördükleri için bunlara “düşüş” bile demediği biliniyor.

Araştırmada kişi ve kurumların hangi kripto paralara yatırım yapmak istedikleri de soruldu. Sonuç şaşırtıcı olmadı ve en büyük oran Bitcoin’den yana olurken bunu Ethereum, Ripple ve Litecoin takip etti.

Ayrıca Blockchain teknolojisi hakkında da araştırma yapan platform, önümüzdeki dönemde yüzde 50 oranında şirketin Blockchain teknolojisine geçebileceği ifade etti.

Yatırımcılara kripto paralar ile ilgili korkuları da soruldu. Sorunun cevabı ise yüzde 50 oranında yüksek volalite olurken bunu yüzde 37 oranında “güvenlik sorunları” takip etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail