AltcoinHaberler

Kusama (KSM) Her Anlamda Uzaya Çıkmaya Hazırlanıyor!

Altcoin, 6 ayda 15 kat değer kazandı!

Altcoinlerin birçoğunun düşüşe geçtiği bir süreçte ayın başında 10 dolardan işlem görmekteyken 2 gün önce ATH yaşayarak 35 dolara fırlayan Kusama (KSM) görenleri hayrete düşürdü.

Polkadot’un test ağı ya da diğer bir ifadeyle canary chaini olan söz konusu coin yeni bir ralli başlatmış oldu. Messari araştırmacısı Wilson Withiam, an itibarı ile 52. sırada yer alan ve 292 milyon dolarlık piyasa hacmiyle 31 dolardan işlem görmekte olan KSM ile ilgili “Bir zamanlar sadece deneysel olan deneme ağı, artık neredeyse 300 milyon değerinde.” ifadelerini kullandı.

Mars Projesi

Polkadot (DOT) işlemlerini test etmek amacıyla kullanılan Kusama rekor büyümesini sürdürerek 6 ayda 15 kat değer kazanmasıyla kripto para camiasında çokça kullanılan “to the moon” (aşırı değerlenmek, uçuşa geçmek) tabirini hem mecazi hem de gerçek anlamda yerine getirmenin peşinde gibi görünüyor. Nitekim son derece iddialı bir projeye girişerek Mars ile Dünya arasında veri aktarımı sağlayacak olan Kusama ağının gezegenler arasında bir nevi köprü görevi üstlenmesini mümkün kılacak yeni bir proje başlatıldı. “Kusama on Mars” adıyla anılan projede Dünya’daki farklı sistemlerle de iletişim kurabilmeyi mümkün kılacak özel bir Blockchain teknolojisinden yararlanılacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu