Haberler

LABEL Foundation, Eğlence Sektörüne Damga Vurmaya Hazırlanıyor!

LABEL, içerik oluşturucular için daha adil bir sistem getirebilir.

Eğlence sektörü var oldu olalı büyük şirketler, tüketiciler ve içerik oluşturucular üzerinde tam bir kontrol sahibi olagelmiştir.

Ancak Blockchain, kripto para birimlerine güç veren teknoloji ve NFT‘ler bu sistemi yeniden kurgulamak için yola çıktıklarından beri işin rengi değişti.

Artık her sektörden sanatçı ve içerik üreticisi NFT’lere yönelmiş durumda. Bu anlamda 2022 yılında daha da büyük atılımlar yapması beklenen NFT sektörü giderek büyüyor.

Güney Kore’nin sistematik müzik eğitiminde en önde gelen iki şirketi CLESSON ve OPENTRACK tarafından desteklenen LABEL Foundation ve Ethereum tabanlı altyapı LABEL, bu dijital devrimin önemli bir parçası olmaya hazır görünüyor.

LABEL Foundation, daha iyi içerik yönetimi için içerik dağıtımındaki anlayışı değiştirmeye geliyor!

Yeni bir DAO mekanizması olan LABEL Foundation’dan Web3 eğlence segmenti açılımı geldi. NFT çılgınlığı devam ederken gözünü Web3’e diken LABEL Foundation, NFT sistemini üreticiler için daha adil hale getirmek için kolladı sıvamış durumda.

LABEL’ın üç temel unsurdan oluşan sistemine göre içerik oluşturucular yatırım, dağıtım ve tanıtım aşamaları ile gücü ellerinde bulunduracaklar.

Blockchain tabanlı enstrümanları içerik dağıtımı ve eğlence endüstrisi segmentine tanıtmak için tasarlanmış olan LABEL Foundation, sadece eğlence endüstrisini dönüştürmekle kalmayıp aynı zamanda sanatçıları hayallerine ulaşmaktan uzak tutan engelleri aşmasına da izin verecek.

2022 ve sonrasında bir sanatçının izleyiciye ulaşması ve çalışmalarının karşılığını görmesi için bir aracıya ihtiyacı olmayacak.

LABEL Foundation’ın önde gelen yatırımcısı HG Ventures’ın kurucularından Simon Jeung şunları söyledi:

NFT’lerin kesinlikle bir sonraki benimseme seviyesine ihtiyaç duyacağına inanıyoruz ve daha önce meşru karlarından kısıtlanan müzisyenler, sanatçılar ve diğer içerik oluşturucular artık en yenilikçi NFT altyapı platformunda (LABEL) haklı IP haklarını koruyabilecekler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu