coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinLayerZero Airdrop'unun 10 Gün İçinde Piyasaya Sürüleceği İddia Edildi: Analistlere Göre 18...

LayerZero Airdrop’unun 10 Gün İçinde Piyasaya Sürüleceği İddia Edildi: Analistlere Göre 18 Proje Etkilenebilir

Analistin iddiasına göre LayerZero'nun ZRO altcoini 10 gün içerisinde piyasaya sürülecek ve bazı projeler etkilenebilir.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Reunit’in kurucusu GoldenNaim Naïm Boubziz, yalnızca 10 gün içinde ZRO altcoininin piyasaya sürüleceğini iddia etti. Bu haber, LayerZero Ekosistemi genelinde, özellikle de Binance’te listelenen ve ZRO airdrop’undan etkilenebilecek projeler arasında ilgi uyandırdı.

Analistlere göre etkilenebilecek kredi protokolleri arasında Radiant Capital (RNDT), Venus Protocol (XVS), Pendle (PENDLE), Curve (CRV) ve Yearn (YFI) bulunuyor.

Merkeziyetsiz finans sektöründe ise Stargate (STG), Balancer (BAL), PancakeSwap (CAKE), Hashflow (HFT), Biconomy (BICO), Sushiswap (SUSHI), Trader Joe (JOE), WOO Network (WOO) ve Maverick (MAV) izleme listesinde yer alıyor.

İlgili Haber  Büyük Hack Saldırısına Uğrayan Altcoin İflah Olabilecek Mi? Santiment Analistleri Açıkladı

Analistlere göre, akıllı sözleşme kategorisinde Moonbeam Network (GLMR) ve Harmony (ONE) izlenmesi gerekenler arasında yer alırken, Beefy (BIFI) bir miktar hareket görebilecek yield projesi olarak göze çarpıyor.

Layergg’ye göre Oracle projesi olan Chainlink’in (LINK) de ZRO sürümünden etkilenmesi muhtemel.

Layer Zero kendisini LayerZero, birden fazla blok zincirinin zincirler arası iletişim kurmasını ve bilgileri sorunsuz bir şekilde paylaşmasını sağlayan açık kaynaklı bir omnichain birlikte çalışabilirlik protokolü olarak tanımlıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail