Kripto HaberleriHaberlerMatt McCall: Fiat Para Birimlerinin En İyi Alternatifi Kripto Para

Matt McCall: Fiat Para Birimlerinin En İyi Alternatifi Kripto Para

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Penn şirkenin kurucusu Matt McCall, kripto para piyasalarının mevcut durumu hakkında CNN’e röportaj verdi. Bitcoin’in özellikle son zamanlardaki sert düşüşleri sebebiyle bir çok kesmin “bitcoin artık bitti, balon patladı” sözlerine değinen McCall, bu kişilere tekrar diploma almaları gerektiğini söyleyerek eleştirdi.

Kripto para yatırımı yapın

Eleştirilerinden sonra sözlerine devam eden McCall, kripto paraların yatırım yapmak ve kar etmek için harika bi fırsat olduğunu, özellikle uzun vade yatırımcılarına ciddi anlamda kar bırakacağını ifade etti.

Ayıca itibari para birimlerindeki dalgalanmalara da değinen McCall, “kendi ülkenizin itibari para biriminden uzaklaşmak istiyorsanız en iyi alternatif kripto paralar olacaktır. Özellikle genç nesiller bu yatırım yolunu tercih ediyor.” şeklinde konuştu.

Kripto paralar için kötü söylemlerde bulunan ve “balon” olarak nitelendiren kişilere, “bu kişiler internetin varlığını görmezden gelip e-ticaret gerçeğini görmeyen kişilere benziyor. Benim için ikisi de ayı kategoridedir.” dedi.

Kripto para yatırımı yapıyorsanız uzun vade yatırımı yapmaya, eğer günlük al sat yapıyorsanız da stop loss emri koymayı ve fiyatı sık sık takip etmeyi ihmal etmeyin.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları