Haberler

Max Keiser: “Günde 1 Dolarlık Bile Olsa Bitcoin Yatırımı Yapın!”

Keiser, zamanında tavsiyesine uyan kişilerin günde 1 dolarlık BTC yatırımı yaparak şimdi milyoner olduklarını iddia etti.

Merakla beklenen ve büyük yankı uyandıran Bitcoin halvingi bitti. Şimdi herkesin gözü kulağı Bitcoin fiyat haberlerinde. Birçok analist Bitcoin’in halving sonrası büyük bir yükseliş yaşayacağından emin görünüyor. Birçokları ütopik tahminlerde bulunurken bazıları uzun vadeye yayılmış daha makul tahminlerde bulunuyorlar ama hepsinin de ortak noktası halvingin Bitcoin fiyatlarını yukarı yönlü hareket ettireceği.

Mike Novogratz ve Tim Draper gibi isimler söz konusu yükselişin birkaç aya kadar gerçekleşeceğini düşünüyorken bir yorum da Max Keiser’den geldi. Keiser, ünlü kripto değerin 400 bin doları göreceğini iddia etti ve devlet yardımı alan dar gelirli kişilerin aldıkları yardımları Bitcoin’e yatırmalarını tavsiye etti çünkü Keiser’e göre beklenen yükseliş gerçekleşirse insanların mali durumları ciddi oranda düzelebilir. Bu konuda yatırım miktarının önemli olmadığına vurgu yapan Keiser, günde 1 dolarlık bile olsa Bitcoin yatırımı yapmanın hayat kurtarabileceğini düşünüyor.

Blok ödülü yarılanmasından önce 8.100 dolara kadar gerilemiş olan BTC an itibarı ile 9.700 dolardan işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu