Kripto HaberleriAltcoinMeme Token Büyük Ortaklığı Duyurdu: Binance Pay ile Stratejik İşbirliği Yapacak!

Meme Token Büyük Ortaklığı Duyurdu: Binance Pay ile Stratejik İşbirliği Yapacak!

Binance üzerinde yeni listelenen meme token, yaptığı resmi duyuruda ödeme ağı için de ortaklık kurduğunu duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Floki (FLOKI), dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in kripto ödeme hizmeti sağlayıcısı Binance Pay ile stratejik bir pazarlama ortaklığı kurduğunu açıkladı.

Bugün (1 Haziran 2023) başlayan ortaklık, 40’tan fazla kripto para ve itibari para birimini destekleyen Binance Pay aracılığıyla Floki’nin bir ödeme tokeni olarak benimsenmesini ve kullanımını artırmayı amaçlıyor.

Uygun Binance Marketplace satıcılarından Binance Pay aracılığıyla FLOKI kullanarak en az 1 dolar değerinde ürün satın alan kullanıcılar, 30 Haziran 2023’e kadar sürecek özel bir kampanya ile ödüllendirilecek.

Binance Pay aynı zamanda Floki’nin, kullanıcıların Floki markasını ve logosunu içeren çeşitli ürünleri satın alabileceği ticari mağazasının ana kripto ödeme hizmeti sağlayıcısı konumunda. Binance Pay, Pay ana sayfası, sosyal medya ve diğerleri dahil olmak üzere birçok kanalda pazarlama kampanyasını destekleyecek.

İlgili Haber
Bu Altcoinde Geliştirici Ekibinden Gizemli Duyuru: "Yarın 16:30'u Bekleyin"

Blog gönderisine göre Binance ve Floki bu kampanyayı sosyal medya platformlarında duyuracak ve öne çıkaracak.

Floki’nin paylaştığı resmi blog gönderisinde ayrıca şu ifadeler yer aldı:

“Bu ortaklık, FLOKI’nin Binance Pay aracılığıyla bir ödeme tokeni olarak kullanımını artırıyor. Ayrıca, Binance Pay ekibiyle birlikte yürüttüğümüz bu pazarlama kampanyası sayesinde hedefe yönelik ekstra görünürlük elde ediyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay