BitcoinEthereumHaberlerKripto Para

Mike Novogratz Satmak İçin Doğru Yerde Değiliz Dedi, Bitcoin ve Ethereum’u Yorumladı!

Mike Novogratz, Bitcoin ve Ethereum'un dibe yakın olduğunu söyledi.

Bitcoin’in (BTC) 20.800 dolar , Ethereum’un (ETH) ise 1.075 dolar seviyelerine kadar düşmesiyle beraber devam eden piyasa düşüşleri konusunda pek çok uzman isim düşüncelerini paylaşıyor.

Bloomberg’in haberine göre, Morgan Stanley konferansında konuşan Galaxy Digital’in kurucusu Mike Novogratz piyasadaki düşüşlere rağmen kripto para birimlerine karşı olumlu yaklaştı.

Kripto para birimlerinin, ABD hisse senedi piyasasına kıyasla dibe daha yakın olduğunu savunan Novogratz, Bitcoin ve diğer kripto paralar için dibin muhtemelen yakın olduğunu söyledi.

“Bitcoin ve diğer kripto paralarda dibin yakın olması gereken seviyelere geldik.

Bitcoin için 20.000- 21.000 ve 23.000 dolar seviyeleri korunmalı. Ethereum’da ise 1.000 dolar seviyesi korunmalı ki ETH şuanda 1.200 dolarda.

Hisse senetlerine oranla kripto piyasasında dibe daha yakın olduğumuzu düşünüyorum.”

Bugün de CNBC’nin Squawk Box programına katılan Mike Novogratz, BTC ve ETH ile ilgili düşüncelerini yineleyerek ek olarak şunları söyledi:

“Piyasada muazzam derecede teslimiyet ve korku var. Genellikle satmak için iyi bir alan değil ama bu daha aşağı inemeyeceğimiz anlamına gelmiyor.

Piyasadaki makro ortamın hala oldukça zorlayıcı olduğunu düşünüyorum.”

Ayrıca CryptoQuant analisti Ki-Young Ju dün paylaştığı bir veriye dayalı olarak Bitcoin’in 20.000 dolar seviyesinin altına düşmesini beklemediğini söyledi.

İlgili Haber
CryptoQuant CEO'su İki Yıldır Bu Anı Bekliyordum
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu