coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinMilyarder Yatırım Şirketi Pantera, Yatırım Yapacağı Altcoini Seçti!

Milyarder Yatırım Şirketi Pantera, Yatırım Yapacağı Altcoini Seçti!

Kripto para piyasasının en büyük yatırım şirketlerinden Pantera Capital, yatırım yapacağı altcoinde karar kıldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto girişim sermayesi şirketi Pantera Capital, The Open Network’e  (TON) yatırım yapmak için fon topluyor.

Bu hamle, firmanın bu tokene yaptığı ilk yatırımın ardından TON’un potansiyeline olan güveninin devam ettiğini gösteriyor.

Kısaca “Pantera TON Yatırım Fırsatı” olarak adlandırılan yeni fon, şu anda ek TON tokenleri satın almak için sermaye toplama sürecinde. Bu hafta başında potansiyel yatırımcılara gönderilen bir e-postada, yaklaşan yatırım turuna katılmaları için bir davet yapıldı.

Fonda bir tahsisat sağlamak için, ilgili taraflardan 21 Haziran’a kadar bir form aracılığıyla ilgilerini ifade etmeleri istendi. Form, destekçi başına asgari 250.000 dolarlık bir yatırım şartı öngörüyor.

İlgili Haber  Dikkat: Analistler Önümüzdeki Hafta Bu Altcoinlerde Çok Yüksek Volalite Bekliyor!

Bu son girişim, Pantera’nın TON’a, firmanın 2003’teki kuruluşundan bu yana yaptığı en büyük yatırımın hemen ardından geldi. Anlaşmanın şartları o sırada açıklanmamış olsa da, yatırımın Mart ayındaki spot fiyata göre önemli bir indirimle TON tokenine yapıldığı ortaya çıktı. Yatırım Pantera tarafından Mayıs ayında resmen duyurulmuştu.

TON’daki bu yeniden yatırım çabasıyla Pantera Capital, token’ın geleceği konusundaki yükseliş tutumunu ortaya koyuyor. Pantera’nın ortaklarından Ryan Barney geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada, “TON ağının henüz erken aşamalarında olduğuna inanıyoruz ve ekosisteminin ve yeni özelliklerinin Telegram kullanıcı tabanı tarafından benimsenmesine tanık olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ortalık kan gölü yok ona yatırım yok buna yatırım artık her haber aldatıcı olmaya başladı ,milletin umutlarını başka baharlara sarkitmaya devammm

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları