Kripto HaberleriMoneroMonero (XMR) Kullanıcıları Yarın Merkezi Borsaları Protesto Edecek! Fiyatı Etkileyebilir Mi?

Monero (XMR) Kullanıcıları Yarın Merkezi Borsaları Protesto Edecek! Fiyatı Etkileyebilir Mi?

Takip et

Gizlilik altcoini Monero (XMR) kullanıcıları, merkezi kripto para borsalarının coinleri için uyguladığı politikalar nedeniyle 18 Nisan’da tüm XMR tokenlerini borsalardan çekecek.

“Merkezi Borsalar Monero Rezervleriyle İlgili Yalan Söylüyor”

Monerun adı verilen protesto gösterileri XMR’nin sekizinci kuruluş yıl dönümünde gerçekleşecek.

Monero topluluğu, bu protesto hamlesinin kripto para borsalarının kendilerine karşı yeterince şeffaf olmadığı için gerçekleştiğini bildirdi.

Kullanıcılar merkezi borsalarını XMR çekimlerini durdurmak ve sahip oldukları rezerv hakkında yalan söylemekle suçluyor.

Bilgi güvenliği mühendisi ve XMR kullanıcısı Seth Simmons, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“Giderek daha fazla sayıda borsa Monero için kağıt üzerinde ticaret yapıyor ve rezervlerinde ne kadar coin olduğuna dair müşterilerine yalan söylüyor. Özel anahtarlarınızı borsalardan alın ve XMR’nize gerçekten sahip olun.”

XMR kullanıcıları söz konusu etkinlik için Reddit üzerine organize oldu.

Sosyal medya platformundaki kripto para forumunda kullanıcılara, henüz XMR çekimlerini kapatmamış kripto borsalarından fonlarının çekilmesi çağrısında bulunuldu. Söz konusu çağrı 2.200 beğeni aldı.

“XMR’nin Gizlilik Teknolojisi Sayesinde Rezervler Saklanabiliyor”

Kullanıcılara göre, Monero’nun sahip olduğu gizlilik teknolojisi sayesinde merkezi borsalar sahip oldukları rezervler hakkında yalan söyleyebiliyor ve aslında sahip olmadıkları XMR tokenlerini satıyorlar.

XMR kullanıcılarına göre borsalar, bu kripto paranın kullanıcılarının coinlerini hiçbir zaman çekmeyeceğine güvenerek böyle bir adım attılar.

Organize olan XMR kullanıcıları, borsaların rezervleri konusunda haklı olup olmadıklarını anlamak için birçok borsadan paralarını çekecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları