Haberler

NFT Çılgınlığı Sürüyor! Pokemonseverler Burada Mı?

NFT kervanına Pokemon da katıldı!

Son zamanlarda iyice popüler hale gelen ve özellikle de içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde sanat camiasından birçok isme büyük kazançlar sağlayan NFT (non fungible token) çılgınlığı tüm hızıyla sürüyor.

1995 yılında Satoshi Tajiri tarafından geliştirilen ve Pokemon eğitmenleri tarafından spor amacıyla yakalanıp eğitilen ve dövüştürülen “Pokemon” adlı kurmaca hayvanlarını konu alan Pokemon furyası bu kez son derece ilginç bir haberle gündeme geldi. Bir zamanların efsane oyunu, şimdilerde ise nostalji haline gelen ancak hala fanları bulunan Pokemon’un 20 yıllık kartlarını farklı bir konuyla gündeme getiren ünlü Youtuber Logan Paul, adını tarihe yazdırmış durumda!

Sahip olduğu Pokemon kartlarının kutu açılışını Youtube’da yayınlayan ünlü isim, kayda aldığı önemli anları NFT’ye çevirdi ve kısa bir sürede tüm NFT’ler tükendi.

Tarihi bir ana tanıklık ettikleri ve kendisini destekledikleri için tüm takipçilerine teşekkür eden Paul, böylesi önemli anların süreceğine olan inancını 2. bir tweetle dile getirdi:

Söz konusu bu son gelişme kripto dünyasının artık hayatımızda ne kadar etkin bir yere sahip olduğunu kanıtlar nitelikte. Bakalım, ilerleyen günlerde daha nelere tanıklık edeceğiz?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu