BitcoinHaberlerKripto Para

NYDIG ve Deloitte’den Bitcoin Ortaklığı!

NYDIG ve Deloitte, Bitcoin'in benimsenmesini hızlandırmayı hedefliyor.

Kripto para birimlerinin benimsenmesinin artması sektördeki ortaklıkları da artırıyor.

Bu bağlamda son olarak dünyanın önde gelen muhasebe ve denetim şirketi olan Deloitte, Bitcoin ve kripto paraların benimsenmesini teşvik etmek için Bitcoin (BTC) odaklı finansal hizmetler şirketi NYDIG ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Söz konusu ortaklık, Bitcoin ve kripto paralarla ilgili ürün ve hizmetleri benimseme konusunda tavsiye arayan müşterilere hizmet edecek.

Küresel finans kurumlarının ve bankaların Bitcoin’e güvenilir bir şekilde maruz kalma taleplerinin arttığına dikkat çekilen açıklamada Deloitte ve NYDIG arasındaki anlaşmanın BTC’nin benimsenmesini hızlandırmaya yardımcı olacağı belirtildi.

Taraf şirketlerin sunacağı hizmetler arasında, bankacılık, ödül programları, BTC ürün ve hizmetleri, çalışanlar için ikramiye gibi seçenekler yer alacak.

Bu kapsamda taraflar, Bitcoin ile ilgili ürün ve hizmetleri entegre etmek için kendilerine danışan şirketlere profesyonel tavsiyelerde bulunacaklar.

Deloitte, blockchain ve dijital varlık tabanlı profesyonel hizmetler sunarken; NYDIG, BTC ürün yelpazesinin ve BTC ile ilgili hizmetlerin kullanımına izin verecek.

NYDIG başkanı Yan Zhao şunları söyledi:

“Bitcoin ödül programlarını güçlendirerek ve Bitcoin güvenli kredilendirme sağlayarak herkese Bitcoin sunma yolculuğuna çoktan başladık.

Bu kapsamda Deloitte, şirketlerin verimli bir şekilde yürütmek için bir sonraki adımı atmalarına yardımcı olacak mükemmel bir işbirlikçidir.”

Deloitte yetkilisi Richard Rosenthal ise, Finansal hizmetlerin geleceği dijital varlıkların kullanımına odaklanacağını ve Deloitte’nin bu kapsamda adımlar atacağını söyledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu