AltcoinHaberler

OKEx CEO’su Dogecoin’le İlgili Olumlu Konuştu

Jay Hao, "Haydi, hepimiz zengin olalım! çağrısı yapan bir video bile kripto paraların fiyatını üç günde iki katına çıkarabilecek güçte."

Bir süre önce yaşanan TikTok viral videosu olayıyla gündeme gelen ve çok kısa bir sürede yüzde 125 değer kazanan Dogecoin, söz konusu olay sonrası üç büyük kripto para borsasında listelenmiş ve Dogecoin yatırımcılarına birçok hizmet imkanı sunulmuştu.

Öte yandan söz konusu yükselişi son bulan ve düzeltme yaşayarak düşüşe geçen Dogecoin, an itibarı ile 0.0031 dolardan işlem görüyor ancak altcoine olan ilgili hala azalmış değil.

Nitekim OKEx CEO’su Jay Hao, Dogecoin hakkında olumlu yorumlarda bulundu. Dogecoin’in esasında oldukça başarılı bir kripto para projesi olduğunu belirten Hao, başta bir şaka olarak başlayan Dogecoin’in sağlıklı bir gelişme kaydettiğini ifade etti.

Projenin yıllar önce ortaya çıktığını ve dolayısıyla da en eski kripto paralardan biri olduğunu ifade ettiği Dogecoin’in topluluk ve tanıtım konularında hayret verici bir başarıya sahip olduğunu ve kullanıcılarının psikolojisinden anladığını belirten Hao, bir süre önce yaşanan TikTok olayını takdirle karşıladığını ifade ederek:

Böylesine bir pazarlama türü gerçekten alışılmışın dışında ve ayrıca piyasa değeri düşük olan kripto paraların yükselmesinin nasıl kolay olduğunu gösteriyor. ‘Haydi hepimiz zengin olalım!’ çağrısı yapan bir video, kripto paranın fiyatını üç günde iki katına çıkarabildi.

ifadelerini kullandı ve bir bakıma sosyal medyanın piyasa üzerindeki gücünü de ortaya koymuş oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu