BorsaHaberler

OKEx, Kullanıcılarını Memnun Edecek Yeni Bir Özellik Ekledi

Kripto para borsası OKEx, yeni eklediği özellik sayesinde kullanıcılarının stablecoin Dai (DAI) birikimleriyle faiz kazanmasına olanak sağlayacak.

OKEx, yaptığı son açıklamayla kullanıcılarına Dai birikimlerini stake etme imkanı sağlayacağını duyurdu. Kullanıcılar, söz konusu hizmetten platform içi madencilik havuzu Pool’u kullanarak yararlanacaklar. Bu sayede Dai (DAI) birikim oranıyla (DSR) yüzde 4 faiz kazanacak olan müşterilerine OKEx’ten de teşvik amaçlı ekstra faiz sunulması planlanıyor.

23 Aralık’ta faaliyete geçecek olan hizmetle bir ilke imza atan OKEx bu entegrasyonu ile Asya’da yaygınlığının artacağı öngörülüyor.

Dai stablecoin sisteminin ardındaki kuruluşun MakerDAO olduğu biliniyor. Yapılan açıklamalara göre OKEx “Dai Saving Rate”i 23 Aralık’ta hizmete sunulacak. Kullanımına başlanacak olan hizmet sayesinde kullanıcılar, yüzde 4’lük tasarruf oranından faydalanabilecek ve ek bir ödül kazanmak için Dai biriktirmeye başlayabilecekler. Yetkililer henüz ek ödülün ne olduğu konusunda açıklama yapmış değiller.

Hizmetten yararlanmak için herhangi bir işlem ücreti ödenmesi gerekmiyor.

Güncel oranlara bakıldığında güncel olarak 84.7 milyon DAI olduğu biliniyor. Token fiyatını sabitlemek için de 300 milyon dolarlık ETH’nin MakerDAO’nun sisteminde tutulduğu bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu