coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinOKX, Gündemdeki Meme Tokeni Listeleyeceğini Açıkladı: İlk Kez Büyük Bir Borsada Listeleniyor

OKX, Gündemdeki Meme Tokeni Listeleyeceğini Açıkladı: İlk Kez Büyük Bir Borsada Listeleniyor

Kripto para borsası OKX, son zamanlarda gündemde olan meme tokeni listeleyeceğini kullanıcıları ile paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası OKX, yaptığı açıklamasında son dönemin gündemdeki meme tokeni PEPE’yi listelediğini açıkladı.

Böylelikle PEPE ilk kez büyük kripto para borsalarından birinde listelenmiş oldu.

OKX’in açıklamasına göre, PEPE/USDT spot alım satımları bugün saat 12:00’de başladı, PEPE çekim işlemleri ise 2 Mayıs günü saat 12:00’de açılacak.

Kurbağa Pepe, karikatürist Matt Furie tarafından yaratılmış bir çizgi film karakteri ve internet meme’idir. İnsansı bir vücuda sahip yeşil renkli insanımsı bir kurbağa olarak tasarlanan karakter, dünyanın en tanınmış memlerinden biridir.

PEPE fiyatı son 24 saatin içinde %100’ün üzerinde artış gösterdi ve bu yazının yazıldığı anlarda 500 milyon doların üstünde bir piyasa değerine sahip.

İlgili Haber
Dev Kripto Para Borsası Huobi, Bu Altcoini Listeleyeceğini Açıkladı!

OKX, 2017 yılında Star Xu tarafından kurulan Seyşeller merkezli bir kripto para borsası ve türev borsasıdır. OKcoin adlı başka bir kripto borsasının da sahibi olan OK Group’a aittir. OKX, spot, marj, vadeli işlemler, opsiyonlar, sürekli swaplar, DeFi, borç verme ve madencilik gibi çeşitli kripto alım satım ve kazanç hizmetleri sunmaktadır.

Ancak OKX, geçmişinde bazı sorunlar ve tartışmalarla da karşı karşıya kalmıştır. Örneğin, Ekim 2020’de borsa, özel anahtar sahiplerinden birinin polis tarafından gözaltına alınmasının ardından para çekme işlemlerini birkaç hafta boyunca askıya almıştı. Haziran 2021’de OKX, Çin hükümetinin kripto faaliyetlerine yönelik baskılarının ardından bazı Çin internet platformları tarafından engellendi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail