Kripto HaberleriAnalizOn-Chain Analizi: Ripple (XRP) Yükselişe Devam Edecek Mi?

On-Chain Analizi: Ripple (XRP) Yükselişe Devam Edecek Mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple’ın yerel kripto para birimi XRP, genel piyasa yerinde sayarken 18 Mart’tan bu yana %45 değer kazanarak bütün dikkatleri üzerine çekti.

Yatırımcıların ve kripto uzmanlarının büyük çoğunluğu yükselişi SEC davasından çıkacak muhtemel bir karar fiyatlamasına dayandırıyor. Genel beklenti Ripple’ın hukuk savaşını kazanacacağı yönünde olsa da on-chain verileri XRP hakkında genel algının olumsuz olduğunu yansıtıyor.

Duyarlılık Negatife Döndü!

Blockchain takipçisi Santiment’in paylaştığı veriye göre Ripple’a ait “Ağırlıklı Duyarlılık” metriği -0,60 ile negatif tarafta kalmaya devam ediyor. Söz konusu metrik geçtiğimiz hafta hafif pozitif yönde seyretse de süreklilik sağlamadı.

On-chain takipçsinin ölçümlediği duyarlıklık verisi, sosyal medyada bir kripto varlığa dair algının ne yönde olduğunu ölçüyor. Duyarlılık negatif seyrettiği takdirde söz konusu varlıkta sansasyonel yükseliş beklentisinin azaldığı varsayılıyor. Bazı yatırımcılar ise negatif veriyi bir “satın alma fırsatı” olarak okuyor.

XRP Ağı Büyümeye Devam Ediyor!

Zincir üstü veriler, XRP fiyatındaki yükseliş ile ağ büyüme oranı arasında ilişki olduğunu ortaya koydu. Santiment’e göre Ripple ağına katılan kullanıcı sayısı 5 Mart’ta 1.000 iken bu metrik günümüzde %300 yükselişle 3.360’a ulaştı.

$XRP an itibariyle 0.535$ seviyesinde işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Hepsinin Allah belasını versin hepsi ayni bok

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları