Kripto HaberleriAltcoinÖnde Gelen Analist, Bu Hafta Yakından İzleyeceği 6 Altcoini Paylaştı!

Önde Gelen Analist, Bu Hafta Yakından İzleyeceği 6 Altcoini Paylaştı!

350 binden fazla takipçiye sahip bir kripto para analisti olan Miles Deutscher, bu hafta izleyeceği altcoinleri paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tanınmış bir kripto para analisti ve trader olan Miles Deutscher, haftalık token ve trend izleme listesini Twitter’da paylaştı.

Deutscher’e göre, Bitcoin (BTC) 25 bin dolarlık kilit destek seviyesinden sıçradığı ve açık pozisyonda büyük bir artış gördüğü için güçlenme belirtileri gösteriyor. Deutscher, fiyat hareketinin olası bir ETF onayı ile ilgili olabileceğini belirtti ve yakından takip edilmesini istedi.

Analist ayrıca Stacks(STX), Bitcoin Cash (BCH) ve eCash (XEC) coinlerinin Bitcoin dominansının yükselmesi durumunda olumlu etkilenebileceğini fakat oldukça riskli olduklarını söyledi.

İlgili Haber
Dikkat: 0.31 Dolardan Ethereum Satın Alan Erken Yatırımcılardan Biri Borsaya Yüklü Transfer Yaptı

Deutscher, izlediği bir sonraki coin olarak Arbitrum’u listeledi. Geçtiğimiz hafta ARB coininde yüklü miktarda borsaya transfer yaşandığını hatırlatan Deutscher, Bitcoinsistemi.com olarak da bahsettiğimiz 50 milyon ARB’lik teşvik programının ise pozitif etki oluşturabileceğini belirtti.

Listesinde sonraki sırada LINK tokeni bulunan Deutscher, tokenin grafiğinde akümülasyon modeli izlediğini söyledi ve göreceli olarak güçlenme belirtileri gösterdiğini savundu.

Analistin listesinde son sırada Radiant Capital (RDNT) tokeni yer aldı. Deutscher, tokenin yol haritasında mainnet lansmanının iki hafta içerisinde gerçekleşeceğini hatırlattı. Ayrıca RDNT tokeninin Arbitrum ekosisteminde dağıtımı başlatılan 50 milyon ARB’den fayda göreceğini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay