XRP

Önde Gelen RippleNet Ortağı, Müjdeyi Verdi!

SCB, yeni bir müjde ile gündemde!

Güneydoğu Asya’nın en büyük özel bankalarından birisi olan Siam Commerical Bank, RippleNet ortaklığı kapsamında verdiği hizmetler için beklediği lisansı almayı başardı.

XRP topluluğunun önde gelen aktivistlerinden birisi olan Crypto Eri tarafından paylaşılan bilgilere göre, Tayland merkezli Siam Commercial Bank artık Tayland Merkez Bankasının onayı kapsamında hizmet verecek.

Ripple Ortağına Merkez Bankası Onayı

RippleNet tabanlı ürünler de bu sayede aslında direkt olarak Tayland’ın merkez bankası tarafından onaylanmış oldu. Siam Commercial Bank özellikle havale işlemleri için Ripple ürünlerini kullanıyor ve bu yönüyle ağır basıyor. 12 ülke ile para transferi kanalları bulunan SCB, şu an için ABD doları, Singapur doları, İngiliz Sterlini gibi önde gelen para birimlerini de desteklemekte.

RippleNet sayesinde uluslararası transferleri gerçekleştirmesi 30 saniye sürüyor ve buna Tayland’ın da onay vermesi artık her şeyi değiştirebilir.

Aslında bu haberlerin geldiği an da oldukça manidar. Ripple’ın ABD’de devam eden davasına karşı b hatta c planı yaptığı biliniyor.

Ripple’ın b planı Asya iken c planı ise Avrupa olarak öne sürülmekte. Ripple bu kapsamda kısa süre önce Asya’daki operasyonlarına hız vermişti ve şu an için de bunları devam ettiriyor gibi gözükmekte.

Bugün Ripple davasının kritik bir duruşması yapılacak ve aslında bu duruşmaya göre de yatırımcıların Ripple’ın planını kafalarında netleştirmeleri mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu