coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerPantera Capital Kripto Paralardan Yüzde 10.000 Kar Etti

Pantera Capital Kripto Paralardan Yüzde 10.000 Kar Etti

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para yatırım firması olan Pantera Capital, hazırladığı bir reklam ile kuruluşundan beri 5 yıllık süreçte neler yaptığını paylaştı. E-mail yoluyla paylaşılan raporda şirketin CEO’su Dan Morehead, beş yıllık süreçte kripto para yatırımlarından toplamda yüzde 10.000 kar elde ettiklerini açıkladı.

2013 yılında kurulan şirket, Bitcoin konusunda hala yaptığı olumlu yorumlar ile gündeme geliyor. 2013 yılında CEO Dan Morehead’ın attığı bir maili hatırlatan şirket, 5 yıldır elde ettikleri kar oranını çok önceden öngörmüş.

2013’deki mailin içeriği şöyleydi:

Bitcoin (e-mailin atıldığı gün 104 dolar seviyelerindeydi) 5 bin dolar seviyelerini görecektir. Çünkü BTC, hem elektronik para hem de itibari paranın yerine geçiyor. Ayrıca diğer ekonomik ürünler için oldukça kullanışlı. İtibari paraların yapabildiği her şeyi yapan bir üründen bahsediyoruz. Bitcoin altından sonraki icat edilmiş ilk global para birimi. Hiç bir sınır tanımadan transferi yapılabilen dünyadaki tek ürün.”

Bu mailden yaklaşık üç ay sonra Bitcoin fiyatı 253 dolara çıkmış. Yani mail atıldığı tarihteki fiyatından tam %143 daha fazla. Morehead o dönemde bir mail daha atarak şu ifadeleri kullanmış:

Bence şu anda Bitcoin’ e yatırım yapmak, Micrsoft’tan, hisse değeri 0.20 dolar değerinde iken hisse almaya karar vermekle eş değer. Fiyat şu seviyelerde düşük olduğu için bu sözlerim mantıklı gelmeyebilir ama inanın Bitcoin çok iyi işler çıkaracak. Ben Bitcoin’e çok güveniyorum, dünyada hiçbir engele takılmadan transferi yapılabilen tek ürün. Şuanda 3 milyar dolar seviyesinde piyasa hacmi var, yatırımcılar yavaş yavaş piyasaya girmeye başladı.”

Pantera, Blokchain ve kripto para sektörlerinin geleceği için yaptığı çalışmalar ile son dönemde dikkatleri üzerine çekiyor. Bu konuda dünyanın dört bir yanında çeşitli etkinlik ve toplantılar yürütüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları