BorsaHaberlerKripto Para

Paribu Borsasına Erişim Sağlanamıyor

Paribu borsasına yaklaşık iki saattir erişim sağlayamadığını ifade eden çok sayıda kullanıcı var. İşte detaylar...

Türkiye’nin önde gelen borsalarından olan Paribu’ya son birkaç saattir giriş yapılamadığı yönündeki haberler sosyal medya platformlarında yankı buldu. Sisteme girişte SMS ile doğrulama seçeneğini kullanan kullanıcılar, doğrulama mesajlarının telefonlarına gelmediğini ifade ederek bu sayede sisteme giriş yapamadıklarını ve varlıklarına erişemediklerini belirtiyorlar.

Borsa tarafından konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken sorunun birkaç saattir devam ediyor oluşu birçok yatırımcısının tepki göstermesine sebep oldu.

Öte yandan bir kısım kullanıcı, borsadaki alım satım kısmında da problemler olduğunu ifade ederken transfer işlemlerinin de yapılamadığını dile getiriyor.

Kullanıcılar bu sorun sebebiyle kripto varlıklarına erişemediklerini ifade ederken borsa tarafından yapılacak olan açıklama merakla bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu