Haberler

Paris Hilton Da Kripto Dünyasına Giriş Yaptı!

Hilton, kedisi Munchkin'in tablosunu çizerek 40 ETH karşılığında satışa çıkardı.

Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, ilginç bir haberle kripto para gündeminde yer aldı. Hilton, kedisi Munchkin’in tablosunu çizdi ve 40 Ethereum karşılığında “Cryptograph” adlı Ethereum tabanlı bir açık artırma platformu üzerinden satışa sundu.

Sık sık sansasyonel haberlerle gündemde görmeye alıştığımız Hilton’ın ilk NFT’si (non-fungible token) olduğu belirtilen söz konusu satış için toplamda 4 teklif yapıldı.

Bilindiği gibi NFT’ler yani ERC-721 tabanlı tokenlar çoğunlukla koleksiyon ürünlerinin ve sanat eserlerinin satışı için kullanılmakta. Hilton’ın söz konusu tablosu da NFT’ye sahip olmasıyla eşsiz hale gelmiş oldu.

5 gün önce satışa sunulan tablo, Adirolls takma isimli bir alıcı tarafından 40 ETH karşılığında satın alındı. Adirolls daha önce de Ethereum Foundation araştırmacısı Vlad Zamfir (7 ETH) ve Roger Ver’in (25 ETH) eserlerini almıştı.

Hilton’ın eserinden elde edilen bedelin Los Angeles Regional Food Bank, Meals on Wheels ve Backpack Bed for Homeless isimli yardım kuruluşlarına bağışlanacağı açıklandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu