HaberlerKripto Para

PayPal CTO’sundan Bitcoin ve Kripto Para Açıklaması

Sri Shivananda, "Kripto para birimlerinin diğer ödeme yöntemlerine göre daha kullanışlı olmaları için zamana ihtiyaçları var."

PayPal CTO’su Sri Shivananda, Economic Times tarafından düzenlenen bir etkinlikte hem itibari hem de dijital paraları mercek altına aldı. Özellikle dijital paralarla ilgili yorumlarını paylaşan Shivananda, dünyanın genel olarak bir dijital dönüşüm sürecinde olduğunu ifade etti.

Ünlü CTO’ya göre içinde bulunduğumuz dünyada artık her şey (ürün, hizmet vb.) engellenemez bir dijitalleşme sürecinin eşiğinde. Söz konusu durumdan birçok para biriminin de etkileneceğini belirten Shivananda’ya göre itibari paraların da dijitalleşmesi kaçınılmaz bir hal alacak.

Ancak Shivananda, tüm bu gelişmelerin yanı sıra ciddi eksikliklere de sahip olan dijital değerlerin bir ödeme aracından çok bir finans ürünü gibi kullanıldıkları görüşünde. Shivananda, kripto para sektörünün büyüyebilmesinin en önemli şartının kripto para birimlerinin diğer ödeme yöntemlerine oranla daha kullanışlı olmaları olduğunu ifade ediyor ve bunun için de biraz zamana ihtiyaç olduğuna inanıyor.

Biz de benzer bir yazıyı detaylı şekilde kaleme almıştık. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

İlgili Haber
Dünya Dijital Devrime Mi Hazırlanıyor? Yeni Dünyada Bitcoin'in Rolü Ne?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu