Kripto HaberleriBitcoinPeter Brandt, Cardano, Ethereum ve Bitcoin Yatırımcılarını Heyecanlandırdı!

Peter Brandt, Cardano, Ethereum ve Bitcoin Yatırımcılarını Heyecanlandırdı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para sektörünün değil neredeyse bütün finans piyasalarının duayen ismi olarak bilinen Peter Brandt, kripto para sektörü ile ilgili yeni bir açıklamada bulundu. Ünlü analist, bu açıklamasını daha net anlatabilmek için ise dünya devi Microsoft’nu hisse senedi grafiklerinden örnekler verdi.

Her Volatilite, Kötüye İşaret Değildir

Brandt, Cardano, Ethereum ve Bitcoin’in şu an yaşadığı durumun ve volatilitenin aslında Microsoft’un bir zamanlar yaşadığı duruma benzer olduğunun altını çizdi. Söz konusu grafiğe bakıldığında ise Microsoft’un hiselerinin bir süre 12 dolar ila 127 dolar arasında çok dalgalı bir şekilde ilerlediği ancak bunun devamında söz konusu dalgalı durumu görebilmek için bile büyüteçe ihtiyaç duyulacağı görülüyor. Bu da aslında şu an yaşanan volatilitenin uzun vadede böylesine etkisiz gözükeceğini ve üç kripto paranın da rekor yükseliş elde edebileceğini akıllara getiriyor.

Brandt, oldukça yüksek volatilitenin daha uzun vadeli bakıldığında çok anlamsız gözükebileceğini de belirterek yatırımcılara resmen umut verdi.

Brandt’ın işaret ettiği dönem Microsoft için 2007 ve 2013 arasını temsil ediyor. MSFT fiyatı ise bu dönemde en çok 127 doları görürken devamında 286 doları ve daha da yüksekleri gördü. Fiyat, 23 Temmuz tarihinde ise tüm zamanların rekoru olarak 289 dolara ulaştı.

Bitcoin’in aşılamaz olarak görülen 20.000 dolar rekorunu kırıp bir anda bunun 3 katı yükseğine yani 64.000 dolara kadar yükselmesi de Brandt’in ne derece haklı olduğunu ortaya koymakta.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları