HaberlerXRP

Peter Brandt’ten İlginç Karşılaştırma! XRP İle ABD Dolarını Karşılaştıran Analistten Yatırımcıların Tepkisini Çekecek Yorumlar Geldi!

Ripple'ı FED'e benzeten Brandt, XRP fiyatının değer kaybetmeye devam edeceğini belirtti.

XRP ile ilgili yorumlarıyla sık sık dikkat çeken ünlü kripto para analisti Peter Brandt, yine çok konuşulacak bir kıyaslama yaptı ve XRP ile ABD dolarını karşılaştırdı.

Ripple ile ABD dolarını piyasaya süren merci olan FED arasında benzerlikler bulunduğunu belirten Brandt, her iki şirketin de benzer işlevlere sahip olduğunu ifade etti.

Analiste göre pandemi sonrası trilyonlarca dolar para basan FED’in, milyarlarca XRP’ye sahip olan ve her ayın başında bu fonların kilidini açan Ripple’dan bir farkı yok.

Bu noktada XRP’nin, FED’e benzer bir tavır içerisinde olan Ripple sebebiyle sürekli olarak değer kaybetmeye mahkum olduğunu belirten Brandt’in yeni bir tartışmanın fitilini ateşlediği aşikar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu