AltcoinBorsaHaberler

Piyasa Düşerken Binance, Kraken ve Bu Altcoin İşe Alımları Artıracağını Açıkladı!

Kripto para piyasasındaki büyük düşüş devam ederken Binance, Kraken ve bu altcoinden işe alım açıklaması geldi.

Kripto para borsaları Binance ve Kraken ile birlikte altcoin Polygon (MATIC), piyasalar düşerken ek alım yapmak isteyen 3 şirket arasında yer aldı.

Bir Binance sözcüsü, 2.000’den fazla açık pozisyonu olduğunu ve bunlar arasında Avrupa, Asya, Güney Amerika, Afrika ve Orta Doğu’daki pozisyonların yer aldığını söyledi.

CEO Changpeng Zhao yaptığı açıklamada, “Ekibimizi planladığımız gibi büyütmeye devam edeceğiz ve bu süreci sektörün en iyi yeteneklerinden bazılarına erişim sağlamak için bir fırsat olarak görüyoruz” dedi.

“Binance’i Önümüzdeki On Yıl Boyunca Piyasa Gerilemelerine Hazır Olacak Şekilde Yönettik”

Dünyanın en büyük kripto para borsasının CEO’su, sözlerine şöyle devam etti:

“İş stratejimiz, Binance’i önümüzdeki on yıl boyunca birden fazla piyasa gerilemesi ve hatta uzun süreli çok yıllı bir düşüş piyasası boyunca sürdürülebilir büyüme için konumlandırmaktı.

Daha durgun piyasaların, şirketlerin daha uygun fiyatlarla harika projelere yatırım yapması ya da bu projeleri satın alması için en iyi fırsatı sunduğuna inanıyoruz. Önümüzdeki aylarda çok aktif bir yatırım rotamız olacaktır.”

CZ, Diğer Kripto Para Borsalarını Eleştirdi

CZ buna ek olarak yüklü miktarda reklam harcaması yapan ve şu anda küçülmeye gitmek zorunda kalan diğer kripto para borsalarını da eleştirdi:

“Birkaç ay önce Super Bowl reklamları vermemek, stadyum isim hakları satın almamak, büyük sponsorluklar imzalamamak bizim için kolay olmadı, ancak bunu başardık. Şimdi Binance için işe alım yapıyoruz ve 2.000 açık pozisyonumuz var.”

Diğer bir büyük borsa Kraken de 500’den fazla personeli işe alacağını duyurarak personel sayısını artırma niyetini açıkladı. Bu arada Polygon bugün kayda değer bir işe alım yaparak eski Meta ve Microsoft pazarlamacısı Jennifer Kattula’yı pazarlamadan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı olarak işe aldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
BAKİ

Terra luna da paramızı çalın o paraynada işçi alın hırsız BİNANCE


Başa dön tuşu