Cardano

Piyasa Stratejistinden İddialı Cardano (ADA) Açıklaması: 3 Büyüklerden Biri mi Olacak?

Cardano, en büyük 3 kripto paradan birisi olabilir mi?

Morningstar bünyesinde portföy stratejisti olarak çalışan Amy Arnott, kripto para sektörüne yönelik yaptığı açıklamaları ile de ciddi bir takipçi kitlesi kazanmayı başardı.

Arnott, bu sefer yaptığı açıklamasında ise kripto para sektörü özelinde Cardano (ADA) yatırımcılarını ilgilendiren iddialarda bulundu. Ünlü stratejist, lider kripto para birimi Bitcoin ve ikincilik sırasını uzun süredir koruma altında tutan Ethereum’a ek olarak Cardano’nun da üçüncülük sırasında kalıcı olabileceğini düşünüyor.

Cardano (ADA), Üçüncü Büyük Olabilir

Business Insider’a konuşan Arnott, Ethereum kurucu ortağı tarafından geliştirilen ADA’nın umut vaat ettiğini belirtti.

Ünlü stratejiste göre Bitcoin ve Ethereum’a ek olarak ADA da yerini sağlamlaştırıp ana akım kripto paralar arasındaki “temel üçlüyü” oluşturabilir.

Cardano, çok fazla umut vaat eden teknik uygulamaların olduğu protokol olması yönüyle Ethereum’a benziyor. Cardano’ya yönelik çok fazla ilgi de var ve ağda birden fazla stablecoin de olacak.”

Arnott, kurumsal yatırımcının da kripto para kabulüne yakın olduğunu ve bunları artık kurumsal yatırım olarak gördüğünü belirtti.

Ünlü stratejiste göre trend böyle devam ettikçe başka kripto para birimleri de ana akım kabule ulaşabilir ve Cardano bunlara katılabilir.

Cardano’ya ek olarak kripto para sektörünün genelini etkileyen ETF konusuna da değinen ünlü isim, Bitcoin ETF’inin yakın bir zamanda onaylanmasını beklediğinin altını çizdi.

ABD’nin hala ETF’e onay vermemesi kesinlikle kurumsal yatırımcıyı zorlamakta ve başka alım kanallarına yönlendirmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu