coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBinance CoinPiyasanın En Tartışmalı Analisti il Capo'dan Yine Kehanetler Geldi: BNB'nin Gelmesini Beklediği...

Piyasanın En Tartışmalı Analisti il Capo’dan Yine Kehanetler Geldi: BNB’nin Gelmesini Beklediği Seviyeyi Açıkladı

Ayı lehine açıklamaları nedeniyle sevilmeyen il Capo of Crypto, BNB fiyatı ile ilgili son tahminini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının en tartışmalı analistlerinden biri olan il Capo of Crypto’dan BNB ile ilgili olarak ilgi çekici tahminler geldi.

Geçen hafta içerisinde kendisi için kritik öneme sahip olan 220 dolarlık engeli kısa bir süreliğine aşan BNB, bu yazının yazıldığı anlarda söz konusu seviyelerden düşüş gösterdi ve 213 dolardan işlem görüyor.

Ayı lehine açıklamalarıyla dikkat çeken il Capo, yayınladığı son mesajında BNB’nin büyük destek seviyelerini dirence çevirdiğini ve çok güçlü bir ayı lehine trend gösterdiğini iddia etti.

İlgili Haber
Dikkat: Yeni Haftada 13 Altcoinde Yüklü Token Kilit Açılışları Var! İşte Gün Gün Saat Saat Liste

Analiste göre, coinin fiyatı neredeyse iki aydır 204 dolar ile 230 dolar arasında seyrediyor ve daha önce aşmayı başardığı seviyeleri tekrar tekrar test ediyor.

Analist, ayı lehine trendin devam etmesini beklediğini savundu ve en azından 180 doların şimdilik hedefi olduğunu söyledi. Buna ek olarak il Capo, BNB fiyatının 180 doların ardından daha da düşüş gösterebileceğini iddia etti.

Bununla birlikte söz konusu analist Bitcoin için de benzer açıklamalar yapmıştı ve 12.000 dolar hedefi olduğunu söylemişti. Ancak BTC fiyatı bu son açıklamasından itibaren değer kazandı ve bu yazının yazıldığı anlarda 27.359 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail