Cardano

Popüler Analist, Yüzde 800 Yükseliş Beklediği Altcoini Açıkladı

Michael van de Poppe'ye göre Cardano yakında patlama yaşayabilir.

Kripto para sektörünün en ünlü analistlerinden birisi olan Michael van de Poppe, Türkiye içerisinde de ciddi bir takipçi kitlesine sahip.

Poppe, yaptığı başarılı analizlerle adından söz ettirmekte ve bu sebeple son açıklaması da aslında bir hayli önemli. Ünlü isim, toplam piyasa değeri açısından en büyük beşinci kripto para biriminin önemli bir yükseliş yaşayabileceğini düşündüğünü belirtti.

ADA İçin Yükseliş Sezonu Geldi mi?

Poppe’ye göre Cardano (ADA), haziran ayının sonlarından beri lider kripto para birimi Bitcoin’e karşı düşüş trendine girmiş durumda.

1,33 doların en önemli destek konumundayken bunun altına inilmesi ile söz konusu bariyerin 1,16 dolara kadar gerilediğini belirten analist, konsolidasyonun ise yakında biteceğini düşünmekte.

Poppe, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları belirtti:

Cardano konsolidasyon yaşıyor ve burada iyi bir çekilme görüyor. ADA 2021’in en çok yükseliş yaşayanlarından birisiydi. ADA, en büyük hype’a sahip olanlardan da birisiydi.”

Poppe’ye göre ADA’nın yükselişinin başlaması için BTC karşısında 3500 Satoshi seviyesine kadar yükselmesi gerekiyor ve bu da 1,45 dolar seviyesine işaret ediyor.

Poppe, bunun devamında ise ABD doları karşısında ADA’nın %800 yükselebileceğini düşünmekte.

Eğer dip noktayı 2800 SATS (1,16 dolar) olarak belirlersek buradan %170 yükseliş, daha sonra ise BTC paritesinde %190 yükseliş görebiliriz. Bitcoin’in ABD doları karşısında da yükselmesini bekliyorum ve bunun ABD doları karşısında %400 ila %800 arasında yükselmesi mümkün. “

Poppe’nin yeni videosunda özellikle ADA’ya odaklanması ise takipçilerin dikkatini çekmiş olabilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu