HaberlerKripto Para

Reddit Kullanıcılarına Özel Kripto Para Geliyor

Reddit, platforma katkı sağlayan kullanıcılarına hediye token dağıtacağını duyurdu.

Tanınmış sosyal haber ve tartışma sitesi Reddit, içerik katkısı yapan her kullanıcıya bir Ethereum cüzdanı tanımlayarak ERC20 token standardını kullanan Blockchain tabanlı “Topluluk Puanları” özelliğini duyurdu.

MOONS ve BRICKS adlı iki token sitenin 1 milyon üyeye sahip /r/Cryptocurrency ile 1.3 milyon üyesi olan /r/FortniteBR subreddit’lerindeki üyelere ödül niteliğinde dağıtılacak. Kullanıcıların söz konusu iki tokenı yönetmesi ve bunlarla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olabilmesi için de Vault adlı bir web sayfası hizmete sunuldu.

Kullanıcılar kazandıkları tokenlarla bağış yapabilecek, içerik yaratıcıları için oy kullanabilecek ve para aktarma işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

15 yıldır hizmet veren en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Reddit’in böyle bir hizmet sunma yoluna gitmesi kripto paraların gelişimi ve geleceği için büyük önem arz ediyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu