HaberlerKripto Para

Reddit’in Kurucu Ortağı Alexis Ohanian, Kişisel Servetinin Büyük Bir Bölümünü Kripto Paralara Yatırdığını Belirtti

Kripto paralar için tam bir bahar havasının yaşanacağını dile getiren Ohanian, kripto değerleri güvenli bir liman olarak görüyor.

Dünyanın en çok ziyaret edilen 20 sitesinden biri olan Reddit’in kurucu ortağı Alexis Ohanian, kripto paralarla ilgili konuştu ve ufukta bahar havasının olduğunu düşündüğünü dile getirdi.

Ünlü isme göre kripto paralarla ilgili gelişmeler uzun vadeli etkilerin habercisi ve giderek daha fazla yatırımcısı olan ve kullanım alanları ve sayıları her geçen gün artan kripto paralar ve bu değerlerin ardında yatan Blockchain teknolojisi için tam bir bahar mevsimi yaşanacağı kesin.

Kripto para piyasasındaki fiyat hareketliliğini takip etmekte zorlandığını ifade eden Ohanian, fiyatlarla ilgili tahminde bulunmanın kendisi açısından zaten çok güç olduğunu belirtti ve Blockchain’de etkili çözümler geliştiren üst düzey geliştirici, mühendis ve tasarımcılar açısından bir kripto baharı görüleceğini ifade etti.

Wall Street’in önde gelen isimlerinin bile kripto para yatırımı yapmasının sektörün giderek daha da kalıcı hale geleceğinin göstergesi olduğunu dile getiren Ohanian, servetinin büyük bir bölümünü kripto paralarla değerlendirdiğini ve içinde bulunduğumuz küresel kriz ortamında kripto değerleri güvenli birer liman olarak gördüğünü de sözlerine ekledi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu