Kripto HaberleriHaberlerReddit'in Kurucu Ortağı Alexis Ohanian, Kişisel Servetinin Büyük Bir Bölümünü Kripto Paralara...

Reddit’in Kurucu Ortağı Alexis Ohanian, Kişisel Servetinin Büyük Bir Bölümünü Kripto Paralara Yatırdığını Belirtti

Takip et

Dünyanın en çok ziyaret edilen 20 sitesinden biri olan Reddit’in kurucu ortağı Alexis Ohanian, kripto paralarla ilgili konuştu ve ufukta bahar havasının olduğunu düşündüğünü dile getirdi.

Ünlü isme göre kripto paralarla ilgili gelişmeler uzun vadeli etkilerin habercisi ve giderek daha fazla yatırımcısı olan ve kullanım alanları ve sayıları her geçen gün artan kripto paralar ve bu değerlerin ardında yatan Blockchain teknolojisi için tam bir bahar mevsimi yaşanacağı kesin.

Kripto para piyasasındaki fiyat hareketliliğini takip etmekte zorlandığını ifade eden Ohanian, fiyatlarla ilgili tahminde bulunmanın kendisi açısından zaten çok güç olduğunu belirtti ve Blockchain’de etkili çözümler geliştiren üst düzey geliştirici, mühendis ve tasarımcılar açısından bir kripto baharı görüleceğini ifade etti.

Wall Street’in önde gelen isimlerinin bile kripto para yatırımı yapmasının sektörün giderek daha da kalıcı hale geleceğinin göstergesi olduğunu dile getiren Ohanian, servetinin büyük bir bölümünü kripto paralarla değerlendirdiğini ve içinde bulunduğumuz küresel kriz ortamında kripto değerleri güvenli birer liman olarak gördüğünü de sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları