Kripto HaberleriHaberlerRipple CEO'su SEC Davasına Harcadıkları Miktarı Açıkladı!

Ripple CEO’su SEC Davasına Harcadıkları Miktarı Açıkladı!

Takip et

Ripple (XRP) bir yılı aşkın süredir SEC ile aralarında devam eden hukuksal savaşla mücadele ediyor.

Davanın sonucu tüm kripto para sektörü tarafından merak edilirken Ripple CEO’su Brad Gralinghouse, Consensus 2022’de yaptığı yakın tarihli bir röportajda dava bitene kadar Ripple’ın yasal masraflara 100 milyon dolardan fazla harcayacağını söyledi.

“Gerçekler ve Kanun bir tarafa dava süreci bittiğinde Ripple olarak SEC ile olan yasal mücadelemizde 100 milyon dolardan fazla harcamış olacağız.

Bu mücadele sadece Ripple için değil, tüm kripto para endüstrisi için.”

“Mücadelemiz Tüm Kripto Para Sektörü İçin!”

SEC ile yasal süreçteki uçuk miktardaki maliyetlerin olduğunu söyleyen Ripple CEO’su bu maliyetler yüzünden kripto para işletmelerinin çoğunluğunun SEC’e karşı yasal bir itirazda bulunmak için gerekli finansal kaynaklara sahip olmadığını belirtti.

“Bu durum kripto para şirketlerini SEC’le anlaşmaya zorluyor. Çünkü şirketler SEC’le savaşmayı göze alamıyor.

Ripple olarak SEC ile anlaşma yolunu seçmedik, çünkü bu mücadale sadece Ripple için değil tüm kripto para sektörü için çok önemli.”

SEC’in kripto para sektörü düzenleme stratejisinin çokça tartışıldığına dikkat çeken Brad Garinghouse, sektördeki insanların çoğunluğunun kripto para birimleri için düzenleyici netliğin en sonunda yine SEC tarafından sağlanacağına inandığını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları