Kripto HaberleriXRPRipple CEO'sundan Dikkat Çeken Açıklama: ETH, XRP'yi Böyle Geçti!

Ripple CEO’sundan Dikkat Çeken Açıklama: ETH, XRP’yi Böyle Geçti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir zamanlar 10 milyar dolarlık değerlemenin üzerine ulaşan ilk kripto para ve blockchain şirketlerinden olan Ripple, açılan dava nedeniyle çok kan kaybetti.

Ripple her ne kadar inkar etse de şirket ile bağlantılı olan kripto para birimi XRP de buna bağlı olarak sert düşüş yaşadı.

XRP’nin Geçilmesine Yardım Eli

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse da son yaptığı açıklamasında kripto para sektöründeki regülasyonların kendileri üzerindeki olumsuz etkisini ortaya koydu.

Ripple CEO’su, tam da XRP’nin toplam piyasa değeri açısından ikinci sıraya yerleşmesinden sonra SEC’nin dava açmasına dikkat çekerek bunun planlı olduğunu ima etti.

Ripple CEO’su, Ethereum’a regülasyonlarla ilgili yeşil ışık yakıldığını ancak XRP’ye tam tersinin yapıldığını belirterek, ETH’nin tekrar XRP’yi geçmesinin sebebinin SEC olduğunu ifade etti.

SEC’nin üst düzey eski yöneticilerinden olan William Hinman daha önceki senelerde BTC ve ETH’nin menkul kıymet olmadığını vurgulamıştı.

Buna rağmen XRP resmen menkul kıymet olma suçlaması ile dava edildi ve Ripple’ın bundan şirketçe de zarar gördüğü biliniyor.

Ripple CEO’su, son yıllarda XRP’nin en değerli ikinci kripto para birimi sıralamasına oturduğunu ancak SEC’nin ETH’ye “tam izin” vermesinden dolayı bunun geçildiğini belirtti.

Ripple CEO’suna göre ABD içerisinde 50.000’den fazla XRP yatırımcısı var ve hepsi bu hareket sonrasında SEC’yi “kendilerini koruduğu” için dava etmeye hazır.

Zira SEC bu davayı yatırımcıları korumak için açtığını ifade etmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

4 YORUMLAR

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Devlet paralarından ,para basımları yüzünden açılan bu sistemde, şirket coinleri ni tokenlerini almak!!!terste kalanlara üzülmüyorum.Müstahak,,,Bazen bağımsızlık iyidir.İnsanlar bu sebepten ötürü canını dahi verir, Paralarında özgürlüğü önemli şirket coinleri sadece şirketleri zengin eder.Sistemi, teknolojisi önemli değil.onların 2 parmak arasına girersin ezilmen çok olası.Btc bu tür davalar açılması mümkün değil kime açacak? Eh bağımsız olanları almak önemli.Çin coin ve tokenlerinden de sıyrılmak lazım.uzun vadede 0 lanma olasılıkları çok yüksek.neo ve palkadot aynı kalitede ve kalibrede biri İsviçre biri çin.Ama biri çökecek sence hangisi?

Mucit

Ayrıca eth da bağımsızdır.mümkünse xrp onla kendini kıyaslamasın.hem teknoloji,hem arz bakımından.Hemde sahip bakımından.

Anonim

GENSLER’S BALANCE OF MENTAL BALANCE DON’T SEE BY EYES, HE READS THE FILES WRONG BUT KNOWS HOW TO COUNT MONEY… WHICH CEOS GIVE THE MONEY?

Anonim

XRP tekrar ikinci büyük olacaktır, göreceksiniz Sec hamlesi boşa çıkacaktır diye düşünüyorum.

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları