binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerRipple şirketi manipülasyon yapmakla suçlanıyor

Ripple şirketi manipülasyon yapmakla suçlanıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

The Block şirketinin kurucusu Mike Dudas verdiği bir röportajda Ripple şirketini hedef aldı. Ripple hakkında sert eleştirilerde bulunan Dudas, Ripple’nin XRP fiyatı üzerinde manipülasyon yaptığını iddia etti.

Genel anlamıyla kripto para piyasasını da değerlendiren Mike Dudas, insanların yatırım yaptığı kripto paraları aynı futbol takımı destekler gibi desteklediklerini ve bu durumun akıl almaz olduğunu söyledi. Piyasada en çok dikkat çeken olayın bu durum olduğuna değinen Dudas, Bitcoin ve Ethereum topluluklarının bu konuda örnek teşkil ettiğini ve bu iki coinin topluluğu gibi olunması gerektiğini söyledi.

Ripple merkezi bir ekosistem

Ayrıca Ripple’nin merkezi bir ekosistem olduğuna da değinen Dudas, bu durumun sağlıklı olmadığına ve kripto paraların doğasıyla çatıştığına değindi. Şu anda Ripple blok zincirindeki işlemlerin botlar tarafından yapıldığını ve her işlemin şirketin elinde olduğunu ifade etti.

Ripple’nin bu durumdan kurtulması için elindeki tokenleri dağıtması gerektiği söyleyen Dudas, “ayrıca Ripple’nin elinde bu kadar XRP tokeni bulundurması, fiyatta manipülasyon yapıldığı ve aşağı yönlü ciddi bir düşüş olduğunda fiyat seviyesinin şirket tarafından yukarıda tutulduğu iddialarına ortam sağlıyor.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail