XRP

Ripple, Kurumsal Yatırımcı Odaklı Yeni Girişimini Duyurdu!

Ripple, kurumsal yatırımcılar için alım satım platformunu tanıttı.

ABD’nin en büyük blockchain tabanlı ödeme şirketlerinden olan Ripple, özellikle kurumsal yatırımcılara yönelik bir adım attı.

Finansal teknoloji şirketi Ripple, “Liquidity Hub” isimli yeni platformunu resmen duyurdu. Söz konusu platformun, kurumsal yatırımcıların çeşitli kripto para birimlerine, piyasa yapıcılara ve OTC platformlarına ulaşmasını sağlayacağı vurgulanmakta.

9 Kasım tarihinde yayınlanan gönderide, ilk başta Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ethereum Cash ve XRP’nin destekleneceği vurgulandı.

İlerleyen tarihlerde daha fazla kripto para biriminin de destekleneceği belirtilse de şu an için kurumsal yatırımcılara birçok kripto para borsasının likiditesi tek bir platformda sunulacak.

Ripple, Kurumsal Yatırımcıyı Hedefliyor

Ripple’ın Liquidity Hub isimli platformun buna ek olarak staking ve bunun gibi farklı özellikler sunacağı da belirtilmekte. Ripple, Liquidity Hub ürününün kurumsal yatırımcıların daha etkili bir şekilde kripto para birimi alabilmesini ve ana akım kabulün arttırılmasını sağlayacağını düşünüyor.

Aslında XRP fiyatının bu hafta ciddi bir artış elde etmesinin sebebi bu olabilir. XRP, 7 günde %11 yükseliş elde etti ve 1,25 doları gördü.

An itibarıyla son 1 saatlik grafikte düşüş yaşayan XRP, bu haberin ortaya çıkması ile aslında düşüşe geçmiş olabilir. Kripto para sektöründe bir haberin beklentisi fiyat artışı yaşatırken haberin ortaya çıkması genellikle yükselişin noktalanması ile sonuçlanmakta. Ripple’ın bu haberi duyurmuş olması da tam olarak buna neden olmuş olabilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu