XRP

Ripple (XRP) Dava Sonucu Fiyata Nasıl Etki Edecek? Popüler Analist, Tarafını Belli Etti

XRP fiyatını yerle bir eden menkul kıymet davasından sonra ne olacağı bilinmese de bir analist kendi görüşünü ortaya koydu.

XRP, 2020’nin sonlarında gelen dava şoku ile ciddi bir değer kaybı yaşadı.

Birçok kripto para borsasından delist edilen XRP’nin davası hala sonuçlanmamış olsa da buna yönelik bazı kara bulutlar ortadan kalkmakta.

Analistler de bir bir ortaya çıkarak bununla ilgili görüşlerini açıklamakta.

Tanınan kripto para analistlerinden olan Credible Crypto da konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

XRP’nin Kader Anı Yaklaşıyor

Popüler kripto para analisti, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan dava bittiğinde XRP’nin tam olarak patlama yaşayacağını düşünüyor.

Thinking Crypto kanalına konuşan analist, konu hakkında şunları ifade etti:

XRP şu an o kadar harika gözükmüyor. Bence buradan 0,50 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşayacağız ve haftalık talep bölgesine geri dönülecek. Tekrardan söylemek istiyorum ki bu önemli bir seviye çünkü daha önce buradan yukarı yönlü önemli bir sıçrama görmüştük ve bu 6 aylık konsolidasyon sonrasında gelmişti.”

Analist konu hakkında yaptığı açıklamada yine buradan daha öncekine benzer bir sıçrama görülebileceğini ifade ederek patlamayı bu noktada beklediğinin altını çizdi.

Kötü fiyat hareketlerine rağmen elinde devasa miktarlarda XRP tuttuğunu ifade eden analist, XRP davayı kazansa da kazanmasa da fiyatın yükseleceğini vurguladı.

Analiste göre ise davanın sonuçlarını bekleyenler fiyat yükselişini kaçırıp pişman olabilir.

Bunun devamında tam olarak ne olacağını bilmediğini ifade eden analist, yine SEC’nin merhametine kalındığını ancak fiyatın kesinlikle her habere ilk başta olumlu tepki vereceğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu