AnalizXRP

Ripple (XRP) İçin Hala Umut Var!

Popüler analist, paylaştığı son grafikte önemli direnç seviyeleri üzerinde durdu.

Piyasanın hakim ismi Bitcoin’in sert düşüşü birçok altcoini de aşağı yönde hareket ettirdi. Şüphesiz bu hareketlenmeden en çok zarar gören altcoinlerden birisi XRP oldu.

An itibarı ile 0.247 dolardan işlem gören ve 4. sırada yer alan XRP’nin aldığı güçlü darbeden kurtulma eğilimli çabaları sürüyor. Bazı analistlere göre XRP için 0.30 dolarlık direnç seviyesi çok güçlü ve ünlü kripto değer bu seviyeyi aşamazsa 0,20 doların üzerinde uzun bir konsolidasyon süreci yaşayabilir. Öte yandan bazı analistlere göreyse XRP için her şey bitmiş değil.

XRP’nin kaderini belirleyecek destek seviyelerinin önemi üzerinde duran iyimser analistler, bu seviyelerin XRP yatırımcılarının yüzünü güldürebileceğini ve ünlü kripto değer için artışların yaşanabileceğini düşünüyorlar.

153 binden fazla takipçisi bulunan popüler analist DonAlt, paylaştığı son tweetinde XRP’deki 3 önemli destek seviyesi üzerinde durarak XRP için olumlu olabilecek senaryolar üzerinde durdu. Paylaştığı grafikte 0,22 dolar ve 0,24 dolarlık destek seviyelerini işaret eden analist, XRP’nin üzerinde durduğu 3 önemli destek seviyesinin fiyatları yukarı yönlü harekete geçirebileceğini ifade etti. Analiste göre bu seviyelere düşülmediği takdirde XRP için hala umut var.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu