binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizRipple (XRP) İçin Hala Umut Var!

Ripple (XRP) İçin Hala Umut Var!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Piyasanın hakim ismi Bitcoin’in sert düşüşü birçok altcoini de aşağı yönde hareket ettirdi. Şüphesiz bu hareketlenmeden en çok zarar gören altcoinlerden birisi XRP oldu.

An itibarı ile 0.247 dolardan işlem gören ve 4. sırada yer alan XRP’nin aldığı güçlü darbeden kurtulma eğilimli çabaları sürüyor. Bazı analistlere göre XRP için 0.30 dolarlık direnç seviyesi çok güçlü ve ünlü kripto değer bu seviyeyi aşamazsa 0,20 doların üzerinde uzun bir konsolidasyon süreci yaşayabilir. Öte yandan bazı analistlere göreyse XRP için her şey bitmiş değil.

XRP’nin kaderini belirleyecek destek seviyelerinin önemi üzerinde duran iyimser analistler, bu seviyelerin XRP yatırımcılarının yüzünü güldürebileceğini ve ünlü kripto değer için artışların yaşanabileceğini düşünüyorlar.

153 binden fazla takipçisi bulunan popüler analist DonAlt, paylaştığı son tweetinde XRP’deki 3 önemli destek seviyesi üzerinde durarak XRP için olumlu olabilecek senaryolar üzerinde durdu. Paylaştığı grafikte 0,22 dolar ve 0,24 dolarlık destek seviyelerini işaret eden analist, XRP’nin üzerinde durduğu 3 önemli destek seviyesinin fiyatları yukarı yönlü harekete geçirebileceğini ifade etti. Analiste göre bu seviyelere düşülmediği takdirde XRP için hala umut var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail