XRP

Ripple’a (XRP) Kötü Haber, Ünlü Avukattan Geldi!

Avukat Jeremy Hogan, Ripple'ın birkaç ay daha beklemesi gerektiğini düşünüyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından dava edilen Ripple, oldukça sarsıntılı bir dava süreci geçirse de birçok XRP yatırımcısı bunun sonuna gelindiğini düşünüyor. Ripple’ın attığı adımlar ve mahkemenin verdiği kararlar ilerleme kaydedildiğini gösterse de ünlü bir avukata göre davanın yakında bitmesi pek olası değil.

Ripple İçin En Erken Tarih Kasım

Ünlü avukat Jeremy Hogan, Ripple’ın anlaşmaya varmadan önce bile birkaç ay beklemesi gerektiğini ve sürecin henüz çok başında olduğunu vurguladı. SEC, geçtiğimiz yılın son günlerinde Ripple’ı dava etmiş ve XRP’nin menkul kıymet olduğunu ortaya koymuştu.

Hogan ise son videosunda davanın keşif sürecinin bir kere daha uzatıldığını ve bunun 12 Kasım tarihine kadar bitmeyeceğini belirtti. Bu da aslında iki tarafın anlaşmaya varabilmek için bile kasım ayına kadar beklemesi gerektiğini gösteriyor.

İki taraf da 12 Kasım tarihine kadar yani keşif süreci bitene kadar birbirlerinin düşüncelerini bilemeyecek. Milyonlarca dolarlık bir ceza söz konusu olsa bile ki bu komik olacaktır Ripple birkaç ay boyunca buna ulaşamayacak. Ripple için 20 milyon dolar ila 200 milyon dolar arasında aslında bir fark yok ancak bunun sonuçlanması için birkaç ay beklenmesi gerekecek.

Hogan, SEC’nin bu konuda çok bastırdığını ve Ripple’a ceza kesebileceğini düşünüyor. Bütün bunları görmek için ise en az Kasım ayına kadar beklemek gerekebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Tekin

İyi sevindim kasıma kadar toplama şansım oldu

Anonim

Bekle babam bekle. Sonu gelmez bunun


Başa dön tuşu