HaberlerXRP

Ripple’dan Müşterilerini Memnun Edecek Yeni Bir Hizmet Haberi Geldi

Şirket, müşterilerine RippleNet ağı üzerinden kredi verme hizmeti sunacağını duyurdu.

En değerli 3. kripto para birimi XRP’nin ardındaki şirket olan Ripple 300’ü aşkın kurumsal iş ortaklığına yönelik yeni bir hizmet sunacağını duyurdu. RippleNet üyeleri için kredi hizmeti sunacağını açıklayan şirketin söz konusu projeyle ilgili yayınladığı iş ilanlarında tecrübeli bir ürün yöneticisi aradığını görmek mümkün.

İşe alacağı ürün yöneticisine yılda 250 bin dolar maaş vaat eden Ripple, bu yeni hizmet konusunda gayet ciddi ve istikrarlı bir yol izleyeceğinin sinyallerini veriyor. Bu noktada sadece sınır ötesi ödeme sektörüyle sınırlı kalmayacağının sinyallerini veren şirket, adını kripto para sektörüne altın harflerle yazdırmanın peşinde.

Özellikle bu yeni kredi verme hizmetiyle sektördeki rakiplerinden bir adım öne geçeceği kesin olan Ripple’ın Birleşik Arap Emirliklerinin en büyük 9. bankası olan RAKBank ile ortaklık imzalayarak iştirakçilerine bir yenisini daha eklemesi ve ISO Global Standartlar Birliği üyesi olması şirketi kripto para sektörünün yıldızı en hızlı parlayan şirketleri arasına sokuyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı