XRP

Ripple’dan, Şirketin Hedefini Belli Eden Yeni Gelişme!

Ripple, BAE İçerisinde Yeni Lisans Aldı!

Toplam piyasa değerine göre en büyük yedinci kripto para birimi XRP özellikle son aylarda zor günler yaşıyor. XRP’nin zor günler yaşamasının arkasındaki temel sebep ise Ripple’a karşı açılan dava. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından açılan dava özellikle Ripple’ın ABD içerisinde elini kolunu bağladı. ABD merkezli blockchain devi ise buna karşı yeni adımlar atıyor.

Ripple, Yeni Hedef Bölgesini Belli Etti

Ripple, kısa süre önce Asya-Pasifik bölgesine yönelik adımlar atmış ve önemli isimleri bünyesine katmıştı. Şimdi ise Ripple’ın Orta Doğu bölgesine yönelik yeni adımlar atmaya başladığı görülüyor.

XRP topluluğunun önde gelen isimlerinden birisi olan PandaRippleXRP müjdeyi verdi. PandaRippleXRP, Ripple’ın On-Demand-Liquidity ürünü ile markasının resmen Birleşik Arap Emirlikleri tarafından tescillendiğini duyurdu.

Ripple’ın en büyük ve popüler ürünü olup kurumsal yatırımcıların da ilgisini çeken ODL, resmen Birleşik Arap Emirlikleri Ekonomi Bakanlığı tarafından tescillendi. Eşler arası finansal veri hizmeti sunacağı vurgulanan ODL, resmen Birleşik Arap Emirlikleri tarafından da tanındı.

Ripple’ın ODL ürünleri, birçok şirketin sınır ötesi ödeme işlemini yapabilmesini sağlıyor. Normal şartlarda bankalar aracılığıyla yapılan bu para transferleri haftalarca sürebiliyor ve yüklü işlem ücretleri gerektiriyor. Ripple sayesinde ise sınır ötesi işlemler sadece birkaç günde tamamlanıp bankaların ücretlerinden %90 daha düşük fiyatlardan gerçekleştiriliyor.

Bu haber de Ripple’ın ABD yerine başka ülkelere odaklandığının en büyük kanıtları arasında yer alıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu