XRP

Ripple’ın Son 2 Haftadaki Şüpheli XRP Transferleri Dikkat Çekti!

Ripple, son 2 haftada Huobi'ye ciddi anlamda XRP transferi yaptı.

Analiz platformu Bithomp tarafından aktarılan bilgilere göre Ripple son dönemde ciddi anlamda XRP transferi yaptı ve bunların önemli bir kısmı Huobi kripto para borsasına gitmekte. Son 18 günlük sürece bakıldığında, Ripple’ın 33 milyondan fazla XRP’yi önde gelen kripto para borsasına gönderdiği görülüyor.

XRP Transferleri Dikkat Çekti

Söz konusu miktar, transferlerin yapıldığı an itibarıyla 38,790 milyon dolara tekabül etmekte. Haftalık transferler ise 29 Eylül tarihinde başladı ve Ripple bunun öncesinde de 100 milyon XRP’yi yine Huobi’ye gönderdi. Huobi kripto para borsası kısa süre önce Çinli kullanıcılara hizmet vermeyi durdurduğunu duyurmuş ve OTC üzerindeki CNY işlemlerini bile askıya almıştı. Çin’in kripto para yasakları sonrası gelen bu karar pek şaşırtıcı değil ve birçok kişi bunu bekliyordu. Buna rağmen Huobi’ye yüklü miktarda XRP gönderimine devam edilmesi ise aslında XRP’ye olan talebin Çinli yatırımcı kaynaklı olmadığını gösteriyor.

XRP, Asya ülkelerinde bir hayli popüler olsa da bunda başı çeken Çin değil. Bunun aksine Japonya içerisinde XRP’nin ticari hacim konusunda zaman zaman lider kripto para birimi Bitcoin’i bile geçtiği görülüyor ve Ripple’ın hala devamlı olarak XRP göndermesi de buna işaret ediyor.

Ripple’ın ABD’deki davanın belirsizliği sürerken Asya piyasalarına yönelik önemli birkaç adım atması da en kötü senaryo durumunda Asya’nın hedeflendiğini göstermekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu