binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinRoger Ver: Lamborghini’mi Satıp Bitcoin Aldım

Roger Ver: Lamborghini’mi Satıp Bitcoin Aldım

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’e erken dönemde yaptığı yatırımları ile bilinen ve Bitcoin.com’un CEO’su olan Roger Ver, yaptığı bir röportajda Bitcoin ve Blockchain’e değindi.

Henüz Bitcoin icat edilmeden önce kendisine ait bit Lamborghini’sinin olduğunu ve kripto paralara olan güveni sebebiyle bu arabayı satıp parası ile Bitcoin aldığını söyledi.

Kripto para fenomeni; hükümetlerin ekonomiye müdahaleleri ile tüm dünyada kötü giden ekonomik büyümelerin, Bitcoin ve kripto paralar ile önlenebileceğini dile getirdi.

Açıklamalarına devam eden Ver, Bitcoin’i Blockchain’in katil uygulaması olarak değerlendirdi:

Kaç kullanıcıya sahip olduğunu, kaç mağazada kabul gördüğünü ve kaç kişinin para uygulamalarında zamanını, parasını ve çabasını harcadığına bakın. Demem o ki Blockchain teknolojisi için katil uygulama net bir şekilde Bitcoin oldu.

Bunun üzerine Blockchain teknolojisinin sağlık ve diğer sektörlerde kullanımının olup olmayacağı soruldu. Tıbbi ve diğer kaynakların para trafiği gibi çok fazla kullanılmadığına değinen Ver şu açıklamada bulundu:

Blockchain teknolojisinin can alıcı uygulamasının para trafiği olmasından son derece memnunum ve bunun dünyanın dört bir yanındaki insanlara ekonomik yönden daha fazla özgürlük getirmesinden heyecan duyuyorum.

Ayrıca Ver’e göre kripto paralar gün geçtikçe daha çok insan tarafından bilinecek ve kullanılacak. Böylelikle merkez bankalarının aç bırakılacağına dediğinen Ver, bu durum olduktan sonra sıradaki konu ise insanların politikacılara, kendilerini kısıtlamamalarını  dile getirmeleri olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail