Kripto HaberleriBorsaSam Bankman Fried'den FTX Yatırımcılarına Uyarı: "Nakit Akışı Olmazsa İflas Edebiliriz!"

Sam Bankman Fried’den FTX Yatırımcılarına Uyarı: “Nakit Akışı Olmazsa İflas Edebiliriz!”

Takip et

Bloomberg’in haberine göre FTX yatırımcıları, kripto para borsasının nakit akışı sağlamaması halinde iflas başvurusunda bulunmak zorunda kalabileceği konusunda uyarıldı.

Binance’in FTX Borsasını Almaktan Vazgeçmesinin Ardından Şirkette İşler Yolunda Gitmiyor Gibi Görünüyor

Haber, Binance’in kayıtlarına baktıktan sonra bu sorunlu ticaret imparatorluğunu satın almak için daha önce verdiği sözden vazgeçtiğini gösteren haberlerin ardından geldi.

Binance konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yapmıştı:

“Bir sektördeki büyük bir oyuncu her başarısız olduğunda, bireysel tüketiciler zarar görecektir. Son birkaç yıldır kripto ekosisteminin daha dirençli hale geldiğini gördük ve zamanla kullanıcı fonlarını kötüye kullanan aykırılıkların serbest piyasa tarafından ayıklanacağına inanıyoruz.”

Binance CEO’su Changpeng Zhao kısa bir süre önce attığı Tweet’inde konuyla ilgili çok üzgün olduğunu ve elinden geleni yaptığını söylemişti.

Bloomberg FTX kripto para borsasının 8 milyar dolarlık bir açıkla karşı karşıya olduğunu bildirdi.

FTX ile ilgili kötüye gidiş, CoinDesk’in Sam Bankman-Fried’e ait olan Alameda Research şirketinin mali durumuyla ilgili bazı olumsuzlukları bildirmesinin ardından geldi.

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: Çöküş Sonrası FTX Kurucusu Sam Bankman-Fried İlk Kez Konuştu!

Konuyla ilgili açıklama yapan kurucu Sam Bankman-Fried, borsa bünyesindeki tüm varlıkların güvende olduğunu ve müşteri fonlarıyla kesinlikle işlem yapmadıklarını söylemişti. Ancak SBF, bu Tweet’lerini daha sonra silerek şüphe uyandırmıştı.

Mevcut durumda FTX’in ana web sayfasına erişim sağlanamıyor. Diğer şirketler Alameda Research ve FTX Ventures’a erişim ise daha erken saatlerde kesilmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları