HaberlerKripto Para

Samsung’un Kripto Desteği Yeni Ürününde De Sürüyor

Galaxy S20'nin yakın zamanda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Samsung kripto desteğini sürdürmeye devam ettiğini piyasaya yeni sürdüğü Galaxy S20 ile kanıtlamış oldu. Önceki modellerde de yer alan “kripto para birimi özel anahtar depolaması”, S20 ürünlerinin tamamında standart olarak yer alacak.

Samsung’un kripto desteği ilk olarak 2018’in Mart’ında gerçekleşmişti. 2018’in en gözde modeli Galaxy S10’a kripto para birimleri için destek eklenmişti. ilgili özellik eklemesinden birkaç ay sonra 3. şahısların Galaxy S10 için tasarlanmış “dapp”ler oluşturmasına imkan veren bir geliştirici kit tanıtılmıştı.

Söz konusu cüzdan özelliği başta sadece Ether ve ER20 tokenleri ile uyumluyken bir süre sonra Bitcoin için de destek gelmiş, sonrasında kripto yelpazesine TRON da eklenmişti. Daha sonra ise ilk etapta sadece S10’larda mevcut olan özelliğin daha düşük segmentli modellerde de kripto desteği şeklinde gerçekleştirileceğinin üzerinde durulmuştu.

Şimdi ise gelinen son noktada S20’de “şifre, desen PIN ve Blockchain özel anahtarını korumak için vücuda getirilmiş güvenli bir işlemci” desteği olacağı belirtilirken söz konusu cihazın piyasaya sürülmesi için öngörülen tarihin 6 Mart 2020 olduğu öğrenildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu